přípravný zápas SD: Kunice - FSC Libuš

Starší dorost odehrál přípravné utkání se soupeřem, který patří do té lepší poloviny divizní skupiny B. Svou vysokou kvalitu dokazuje i na zimním turnaji v Praze na Kačerově, kde hraje i naše béčko a konkurenci s dospělými zatím zvládá na výbornou. Se skórem 13:1 suverénně vede skupinu B.

I přes prohru 0:4 si náš trenér zápas pochvaloval. Utkání mělo velmi dobrou úroveň, a všichni naši hráči odvedli své současné maximum. Jak v prvním, tak ve druhém poločase jsme inkasovali po dvou brankách, a naopak nám se nepodařilo překonat soupeřova brankáře i když jsme několik slibných příležitostí měli.

  

Sestava: Karlík - Bříza, Veverka, Příhoda, Anderle - Pavelka, Prokš, Skála T., Skála M., Chlubna - Čížek
Střídání: Řezníček, Buček, Plecitý, Mikuláš, Kačín

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem