přípravný zápas: Union Praha - Kunice

PSK Union  Praha– Kunice 4:2 (2:1)

Další přípravný zápas jsme odehráli na UMT PSK Union Praha. První poločas jsme začali aktivněji a hned v úvodu utkání jsme si vytvořili několik šancí, ale gólově jsme se prosadit nedokázali. Naopak soupeř využil zaváhání naší obrany a už v 5.minutě se ujal vedení 1:0.  O dvě minuty později  vyhrál Tomáš Čížek souboj s domácím brankářem  a do prázdné brány vyrovnal na 1:1. Přestože jsme rozhodně nebyli horším týmem, tak cca čtvrt hodiny před koncem prvního poločasu se domácím podařilo opět strhnout vedení na svou stranu, když náš brankář nedokázal vytěsnit střelu na zadní tyč 2:1.

 

Úvodní minuty druhého poločasu patřili především domácímu týmu. V 51. minutě se zaskvěl Zdeněk Nedbal, který nejenže vychytal nařízenou penaltu, ale poradil si i s následnou dorážkou.  O 15 minut později ale soupeř navýšil svoje vedení 3:1. To naše hráče probudilo a do konce poločasu se hrálo hlavně na polovině soupeře, ale opět nám chybělo zakončení.  Až v 78.minutě našel R.Buček volného F.Mikuláše a ten prostřelil domácího brankáře a snížil tak  na 3:2. V 80. minutě ale přešel soupeř do rychlého protiútoku a přehodil vybíhajícího brankáře na upravil tak na konečných 4:2.

 

Sestava: Nedbal Z. - Bříza L., Hřivna V., Kačín P., Příhoda P. - Chlubna P., Prokš D., Veverka O., Plecitý T. - Čížek T., Pavelka J.

Střídání: Mikuláš F., Buček R., Al Obaid S., Anderle J., Čapek D., Turecký T., Skála M.

 

Góly: Čížek T, Mikuláš F.

Asistence: Buček R.

ŽK: Veverka O.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem