KP SD 16.kolo: Slaný - Kunice

SK Slaný - FK Kunice  0:3 (0:1)

Starší dorostenci vstoupili do jarních bojů vítězně, když zaslouženě zvítězili na hřišti fotbalového klubu SK Slaný. Úvodní minuty byly spíše v duchu velké opatrnosti a seznámení s terénem. Přeci jen naše mužstvo bylo teprve podruhé v tomto roce na přírodní trávě a bylo nutné si zvyknout na nové podmínky. První vážnější akce byla k vidění až ve 33.min. Tomáš Skála se po autovém vhazování uvolnil u postraní čáry a předložil „tutovku“ pro Veverku, který z blízka pohodlně otevřel skóre 0:1.

 Velké emoce vzplály  samotném závěru poločasu. Nejprve se ve 45.min dostal do samostatného úniku Ondra Veverka, ale ve vyložené šanci těsně minul soupeřovu bránu. V nastaveném čase došlo k osobnímu souboji na hranici našeho velkého vápna a hlavní rozhodčí na pokyn čárového nařídil pokutový kop, který byl v našich očích slušně řečeno velmi přísný. Naštěstí  domácí hráč napálil míč do břevna a do kabin se tak odcházelo s nadějným výsledkem 0:1.

Ve druhém poločase se náš herní výkon pomalu lepšil, lépe jsme kombinovali a častěji se dostávali k zakončení. Naproti tomu soupeř zahrozil v 62.min, ale náš brankář předvedl skvělý zákrok a udržel čisté konto. Radovat jsme se mohl i v 70.min, když Michal Skála prostrčil míč na rozběhnutého „Plécu“ a ten zvýšil naše vedení na 0:2. Definitivní tečku za povedeným utkáním udělal opět Plecitý, když v 77.min dorazil do odkryté brány centrovaný míč od Dana Prokše. V závěru utkání jsme si vypracovali ještě dvě až tři nadějné příležitosti, ale skóre se již neměnilo.

 

Sestava:  Kotěra J.  -  Bříza L., Příhoda P., Hřivna V., Anderle T.  -  Chlubna P.(76‘ Buček R.), Prokš D., Skála T., Plecitý T.  -  Skála M. (90‘ Chalupník M), Veverka O. (84‘Čížek J.)

 

Góly:  2x Plecitý, Veverka T.

Asistence: Skála T., Skála M., Prokš D.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem