KP SD 18.kolo: MFK Dobříš - Kunice

MFK Dobříš - Kunice 5:2 (0:1)

V 18.kole jsme zavítali na hřiště Městského fotbalového klubu Dobříš. Vzhledem k postavení v tabulce byli domácí jasným favoritem. Svou roli plnili na jedničku a od úvodního hvizdu si vytvořili herní převahu s řadou nebezpečných šancí před naší brankou. Ovšem náš tým dobře bránil, v brance nás držel svými zákroky výborný Jakub Kotěra a při zisku míče jsme se snažili o konstruktivní rozehrávku, z čehož se nám několikrát podařilo nebezpečně ohrozit soupeřovu branku. Ve 39.min zachytil Prokš špatnou rozehrávku soupeře a přes Veverku se dostal míč až k Michalovi Skálovi, který otevřel skóre utkání 0:1.

Ani ve druhém poločase se herní projev výrazně nezměnil a domácí byli lepším týmem. Odměnou za náš disciplinovaný výkon byl druhý gól v soupeřově síti, který v 52.min vstřelil Čížek a nadějné vedení 0:2. Zlom v utkání nastal cca po hodině hry, kdy se po naší nedůslednosti před naší brankou soupeř prosadil a snížil na 1:2.  Netrvalo dlouho a v pohodě hrající domácí v 71.min vyrovnali na 2:2. V posledních deseti minutách soupeř dokonal výsledkový obrat a třemi rychlými góly si zajistil vítězství 5:2.

 

„Po sportovní stránce je vítězství domácího týmu naprosto zasloužené a spravedlivé. Bohužel naši hráči se museli po celý zápas vyrovnat s až neuvěřitelným a naprosto jednostranným rozhodováním pana rozhodčího, což nás stálo obrovské množství především psychických sil a navíc proti tak kvalitnímu soupeři, jako MFK Dobříš je, byla naše šance na úspěch jen velmi malá“.

 

Sestava: Kotěra J., Bříza L., Příhoda P., Kačín P., Andrle J. - Čížek T. (74‘ Chlubna P.), Prokš D., Skála T., Plecitý T. (86‘ Mikuláš F.) - Skála M. (85‘ Buček R.), Veverka O.

 

Góly: Skála M., Čížek T.

Asistence: Veverka O., Plecitý T.

ŽK: 61‘Prokš D., 65‘Kotěra J., 81‘Veverka O., 84‘Bříza L.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem