KP SD 19.kolo: Kunice - ČLU Beroun

SD: Kunice - ČLU Beroun 5:1 (4:0)

Starší dorost chtěl navázat na zlepšené výkony v jarní části a v domácím prostředí chtěl získat velmi cenné tři body. Již po 10 vteřinách hry se do gólové příležitosti dostal mladší ze sourozenecké dvojice Skálů, ale jeho střelecký pokus mířil vysoko nad. V rozmezí mezi 5. a 7.min jsme zahrávali sérii rohových kopů a vždy to v ochozech jen zahučelo. Soupeř poprvé ohrozil naší bránu až v 8.min, ale za to byla k vidění dosud největší šance.

Naštěstí míč jen těsně minul naší branku. Gólové radosti jsme se poprvé dočkali ve 24.min, kdy Michal Skála prodloužil hlavou míč za svá záda a Veverka vyhrál souboj s jediným obráncem a otevřel skóre utkání 1:0. Poté přišly chvíle Tomáše Skály. Našemu nejzkušenějšímu hráči stačilo pouhých 7 minut na to, aby vsítil čistý hattrick a rozhodl o našem velmi důležitém vítězství. Nejprve se trefil ve 28.min hlavou, poté ve 33.min a své gólové hody zakončil ve 35.min střelou do pravého horního rohu berounské branky a do kabin se tak odcházelo s luxusním vedením 4:0.

Vstup do druhého poločasu určitě nebyl dle představ našich trenérů a hned ve 48.min se soupeři povedlo snížit na 4:1. Poté měl ještě jednou plné ruce práce náš brankář, když v 64.min nadvakrát likvidoval velkou šanci berounských.  Po cca hodině hry ale došlo k důležitému momentu a to když hráč hostů uviděl druhou žlutou kartu a my jsme tak dohrávali zápas proti deseti. Od té chvíle již nebyli hosté nijak nebezpeční, naopak v 77.min uzavřel gólový účet Ondra Veverka a upravil na konečných 5:1. 

 

Hodnocení trenéra Lišky: „V prvním poločase jsme předváděli spíše průměrný fotbal a některé akce jsme neřešili úplně správně. Daleko více než s předvedenou hrou jsem ale spokojen s výsledkem. Rád bych vyzdvihl výkon především Tomáše Skály, který 3 góly výrazně přispěl k našemu důležitému vítězství.“

 

Sestava:  Nedbal Z. - Bříza L., Kačín P., Příhoda P., Andrle J. - Čížek T. (75’Mikuláš F.), Prokš D., Skála T., Plecitý T. (82‘ Chlubna P.) - Skála M. (88’Čapek D.), Veverka O.      

 

Góly: 3x Skála T., 2x Veverka O.

Asistence: 3x Plecitý T., Skála M.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem