KP SD 22.kolo: Novo Kladno - Kunice

Novo Kladno – Kunice 1:1 (0:0)

Smíšené pocity měli po utkání naši trenéři, neboť „venku“ vybojovali další bod, který může hrát v sestupové matematice důležitou roli, ale všichni přitom cítili, že se dalo získat i více. Oba týmy vstoupili do utkání se zabezpečenou obranou, a tak zpočátku moc šancí vidět nebylo. Světlou výjimkou byla gólová příležitost Veverky z 25.min, když se snažil z blízka umístit technickou střelu k tyči, ale domácí brankář reflexivním zákrokem vytěsnil míč na roh.

 

Druhý poločas začal daleko lépe pro domácí. V 50.min jsme se dopustili velké individuální chyby, když Petru Kačínovi na nerovném terénu nešťastně odskočil míč a domácí útočník se lacino dostal do gólové šance, kterou proměnil 1:0. Po obdržené brance se ale naše hra zlepšila a postupně jsme si vytvořili trvalejší herní převahu.  Bohužel řada našich střeleckých pokusů končila častokrát mimo bránu a nebo neměla potřebnou razanci. Jinak tomu bylo ale v 78.min, když centroval Tomáš Skála a Příhoda hlavou vyrovnal na 1:1. V závěru utkání měl vítězný gól na kopačkách Tomáš Skála, ale jeho krásná dalekonosná střela trefila pouze spojnici domácí branky.

 

Hodnocení trenéra: „v tuto chvíli ještě nedokáži posoudit, zdali bod z venku je pro nás úspěch a nebo zdali jsme naopak v dnešním zápase ztratili dva body.  Soupeř si mnoho šancí nevytvořil, naopak my jsme měli několik příležitostí dotáhnout utkání do vítězného konce, takže převládá spíše zklamání. Na druhou stranu jsme dokázali bodovat ve čtvrtém utkání v řadě a body z venku se cení dvojnásob“

 

Sestava:  Nedbal Z. – Bříza L., Kačín P., Příhoda P., Hřivna V. – Plecitý T., Skála T., Prokš D. (59’Pavelka J.), Čížek T. – Veverka O., Skála M.

Branka:  78‘Příhoda P.

Asistence: Skála T.

ŽK: 52’Prokš D., 55’Plecitý, 86’Veverka O.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem