KP SD 17.kolo: Kunice - Kročehlavy

Kunice - Kablo Kročehlavy 6:4 (3:3)

Starší dorost předved v domácím prostředí v dohrávce 17.kola s týmem Kablo Kročehlavy zřejmě svůj nejslabší výkon v celé jarní části. Kladné hodnocení si zaslouží snad akorát úvodních cca 10 minut a potom fakt, že jsme v utkání zvítězili a připsali si tři velmi důležité body. Bohužel zbývajících 80.min nebylo z pohledu fotbalového fanouška nijak zajímavých.

Každopádně do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, nechyběl pohyb, dařila se nám kombinace a hned od úvodních minut jsme ohrožovali branku soupeře. Ve 4.min byl v pokutovém území hostí faulován Plecitý a Tomáš Skála nařízenou penaltu proměnil 1:0. O dvě minuty později vyrobil krajní obránce Kročehlav hrubku a  místo „malé domů“ poslal do sólového úniku Michala Skálu, který zvýšil na 2:0. Ve 12.min jsme nezvládli situaci před naší bránou a hosté snížili na 2:1. O té chvíle se naše hra úplně rozsypala a kupili jsme chybu za chybou. Toho hosté využili a ve 24.min vyrovnali na 2:2. Do poločasové přestávky padly ještě dva góly. Ve 29.min se prosadil Čížek a vrátil našemu týmu vedení, ale ve 43.min jsme opět inkasovali a tak se šlo do kabin za stavu 3:3.

Druhý poločas byl z našeho pohledu o něco málo lepší, ale stále dost daleko za našimi možnostmi. Přesto většina šancí se odehrála před brankou soupeře. V 58.min našel Plecitý svým přesným centrem úplně volného Michala Skálu a ten upravil na 4:3. Málo vídaný zkrat hostujícího brankáře byl k vidění v 61.min, kdy běžel Pavelka sám na bránu, ale dal si míč daleko od nohy a brankář byl u míče dřív. Naprosto nesmyslně se pak nohou ohnal po našem Pavelkovi a donutil rozhodčího nařídit druhou penaltu. V tomto případě byl pan rozhodčí k soupeři hodně milosrdný, neboť tento zákrok volal po červené kartě (nehledě na to, že brankář už jednu žlutou měl). Tomáš Skála penaltu proměnil a zvýšil naše vedení na 5:3. V 70.min si navíc pohrál s hostující obranou střídající Ondra Šíma a střelou do protipohybu brankáře zvýšil na 6:3.  V 74.min zahrával soupeř VPK z nebezpečné vzdálenosti a střela, která byla lehce tečovaná hráčem ve zdi, skončila v naší bráně. Do konce utkání si obě mužstva vytvořili ještě několik hodně nebezpečných příležitostí, ale žádný gól už nepadl a tak středeční dohrávka skončila hokejovým výsledkem 6:4.

 

Sestava:  Nedbal Z. - Bříza L., Kačín P., Skála T., Příhoda P.  -  Čížek T. (86‘ Anderle J.,), Prokš D., Mikuláš F., Plecitý T. (77‘ Chlubna P.)  - Pavelka J. (65‘ Šíma O.), Skála M.

 

Góly: 4‘ a 61‘Skála T., 6‘ a 58‘Skála M., 29‘Čížek T., 70‘ Šíma O.

Asistence: Čížek T., Plecitý T.

ŽK: 54‘ Skála M., 60‘ Prokš D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem