KP SD 24.kolo: Čelákovice - Kunice

Union Čelákovice - FK Kunice 2:1 (1:0)

V sobotu 7.5.2011 zavítal starší dorost do hezkého sportovního areálu do Čelákovic, aby zde svedl další těžký zápas s domácím Unionem v boji o záchranu v Krajském přeboru středočeského kraje.

Z utkání jsme odjížděli se smíšenými pocity, neboť na jednu stranu jsme hráli venku a v tomto utkání jsme mohli více získat než ztratit, ale na druhou stranu zde panovaly naprosto objektivní podmínky (krásné hřiště, vyrovnaný soupeř, nestranný rozhodčí,…) a vše jsme tedy měli ve svých rukou. Bohužel jsme nepodali takový výkon, který by nám zajistil bodový zisk a tak se domů vracíme s prázdnou.

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, ale vzhledem k tomu, že obě mužstva poměrně hodně chybovali v předfinální fázi, tak moc šancí vidět nebylo.  Naše mužstvo mělo v prvním poločase pouze dvě nadějné příležitosti, ale v prvním případě si Plecitý špatně zpracoval centrovaný míč a svojí akci ani nezakončil a ve druhém případě se na pravé straně uvolnil Tomáš Skála, ale domácí brankář včasným vyběhnutím zhatil naše naděje. Naproti tomu měl i soupeř dvě gólové příležitosti. Tu první ještě zastavil praporek pomezního rozhodčího, ale ve 27.min jsme byli velmi nedůslední před naší bránou a domácí vstřelili vedoucí gól utkání 1:0.

Druhý poločas žádnou zásadní změnu nepřinesl. V 65.min přidali domácí druhý gól a zvýšili své vedení na 2:0. S přibývajícími minutami se však domácí více zaměřili na udržení výsledku a tak jsme měli o trochu více prostoru a postupně jsme si vytvářeli mírnou herní převahu. Bohužel víc než vstřelení kontaktního gólu v 79.min se nám nepodařilo a tak všechny tři body zůstaly asi zaslouženě v Čelákovicích. 

 

Sestava:  Nedbal Z. - Bříza L., Kačín P., Příhoda L., Anderle J. - Čížek T., Skála T. (70’Buček R.), Prokš D., Plecitý T. - Skála M., Pavelka J. (45‘ Šíma O.)

 

Góly:  79‘ Prokš D.

Asistence: --

ŽK:    85‘ Skála M.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem