KP SD 27.kolo: Kunice - Neratovice

FK Kunice – FK Neratovice-Byškovice 1:0 (0:0)

Poslední květnový víkend nabídl dva velmi pěkně zápasy, jejímiž aktéry byli hráči staršího a mladšího dorostu, kteří hostili soupeře z Neratovic. Všechny mužstva patří ke špičce krajského přeboru, což bylo zárukou kvalitní fotbalové podívané.  Zahajovací duel svedli hráči staršího dorostu.  Vstup do utkání se nám povedl, naši hráči dobře kombinovali, neztráceli jsme zbytečně míče a několikrát jsme se dostali do slibného zakončení.

Naproti tomu soupeř disponuje celou řadou nesmírně rychlých hráčů a tak jakákoli ztráta balonu měla za následek rychlý přechod do útoku a naši obránci měli plné ruce a nohy práce, aby udrželi čisté konto. Obrovskou šanci měli hosté v 11.min., ale míč naštěstí jen těsně minul naší bránu. V 17.min střílel po Skálově přiťuknutí Veverka, ale ani on bránu netrefil. Když ve 33.min mířil soupeř pouze do tyče odcházelo se do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Ve druhém poločase pokračoval oboustranně velmi pěkný fotbal. V 55.min zastavil rychlý protiútok hostů až skvělý zákrok Pepy Karlíka. Jediný gólový okamžik tak nastal v 63.min, odražený míč se dostal k Michalovi Skálovi, který ho chytře posunul na Veverku a ten střelou na zadní tyč vstřelil jediný gól utkání 1:0. Vedoucí gól nám hodně pomohl, soupeře jsme už do žádné vyložené šance nepustili, naopak v 75.min měl hostující brankář hodně práce s  tečovanou střelou z kopaček Prokše a o pět minut později o sobě dal vědět i Jarda Pavelka, ale i jeho střelecký pokus prolétl těsně nad břevnem.

V utkání, které mělo velmi dobrou úroveň jsme nakonec s trochou sportovního štěstí zvítězili 1:0 a udělali tak další velmi důležitý krok  záchraně v nejvyšší krajské soutěži.

 

Sestava: Karlík J. – Anderle J., Kačín P., Příhoda P., Bříza L. – Pavelka J. (87‘ Chlubna P.), Prokš D., Skála T., Čížek T. (69‘ Plecitý T.) – Skála M. (78‘ Hřivna V.), Veverka O. (91‘ Šíma O.)

 

Góly: 63’Veverka O.

Asistence: Skála M.

 

ŽK: 54‘ Prokš D., 80’Plecitý T.

 

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře. Staženo ze stránek fotbalového klubu FK Neratovice-Byškovice.

"FK Kunice - FK Neratovice-Byškovice   1:0 (0:0)"

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem