SD: Sezimovo Ústí - Kunice

SD U-19: Sezimovo Ústí - Kunice 2:2 (1:0)

Starší dorostenci zahájili letní přípravu na novou sezónu 15.7 a hned o dva dny později sehráli první přípravné utkání s týmem Sezimova Ústí. Přestože domácí nastoupili s hráči kategorie U-17, tak se zcela naplnilo naše očekávání a soupeř potvrdil svou velmi vysokou kvalitu.

 

Po celých 80 minut bylo ale k vidění vyrovnané utkání, které asi zcela zaslouženě skončilo nerozhodným výsledkem 2:2. Přesto je nutné sportovně přiznat, že domácí nás jednoznačně předčily v rychlosti, kdy jen minimum našich hráčů se dokázalo soupeři vyrovnat a stejně tak po technické stránce měli hráči Sezimova Ústí mírně navrch.

Do vedení se dostali domácí už ve 12.minutě a tento náskok si uhájili až do poločasové přestávky. Bezprostředně po změně stran se nám podařilo vyrovnat, kdy po hezké kombinaci středem hřiště přihrál Daniel Prokš Šímovi a ten vyrovnal na 1:1. V 56.min se přesvědčil na vlastní kůži jeden z našich střídajících hráčů, že role pomezních rozhodčí není úplně jednoduchá a zřejmě chybně „pustil“ ofsajdovou situaci, a domácí se tak ujali vedení 2:1. V samotném závěru se do gólové šance dostával Ondra Šíma, ale byl zastaven nedovoleným způsobem a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Petr Příhoda a vyrovnal tak na konečných 2:2.

 

Hodnocení trenéra Lišky: „Utkání zcela naplnilo naše očekávání, kdy nás čekal velmi silný a dobře připravený soupeř. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první utkání, tak hráči dostali jen minimum taktických pokynů a naopak jsme sledovali, jak si řada nových hráčů v zápase poradí. S výkonem celého týmu můžeme být spokojeni, z nově příchozích nejvíce potvrdil naše neskromné očekávání Adam Tůma, který odehrál velmi dobré utkání a naopak ze stávajících hráčů nás potěšil výkon Tomáše Plecitého, který se především v prvním poločase presentoval solidním výkonem“

 

Sestava: Lomoz J. – Anderle J., Příhoda P., Hradecký T., Čapek D. – Čížek T., Kačín P., Prokš D., Buček R., Tůma A. - Plecitý T.

Střídali: Tůma F., Chlubna P., Šíma O.

 

Góly: 44‘ Šíma O., 79‘ Příhoda P. (P)

Asistence: Prokš D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem