SD: Brandýs-Boleslav - Kunice

SD U-19:  Brandýs-Boleslav - Kunice 0:3 (0:1)

Starší dorost pokračuje v solidních výkonech letní přípravy a i ve třetím přípravném utkání nepoznal hořkost porážky. Tentokrát byl naším soupeřem Brandýs-Boleslav, který ještě minulou sezónu bojoval v divizi.

Hrálo se poměrně vyrovnané utkání, které mělo slušnou úroveň. V prvním poločase jsme soupeři umožnili pouze jednu gólovou příležitost, ale střela domácího útočníka se mířila mimo.

Naproti tomu náš tým si vytvořil hned několik velmi nadějných příležitostí ke skórování, ale ujala se pouze jediná,, když se trefil Dan Prokš.

Ve druhém poločase byl obraz hry velmi podobný, a s postupem byla naše hra pohlednější. Odměnou nám za to byly dva góly, ten první si soupeř ještě vstřelil sám, ale na 3:0 upravil po krásné kombinaci a střelou do prázdné branky opět Dan Prokš.

Sestava: Karlík J. - Anderle J., Hradecký T., Příhoda P., Tůma A. - Kačín P. - Svoboda L., Buček R. (46‘ Tůma F.), Prokš D., Chlubna P. (46‘ Čapek D.) - Plecitý T. (46‘ Chalupník M.)

Góly: 2x Prokš D., vlastní