KP SD 1.kolo: Kunice - MFK Dobříš

SD U-19: Kunice - MFK Dobříš 1:4 (0:4)

Velmi nepovedeným zápasem vstoupili starší dorostenci do nového soutěžního ročníku 2011/12. Bohužel ke zraněnému Příhodovi se ještě den před zápasem přidal Lukáš Svoboda a první mistrovské utkání jsme tak museli zvládnout bez těchto výrazných opor.

Do zápasu jsme ale vstoupili velmi aktivně a vytvořili si hned několik gólových příležitostí. Ve 4.min měl na kopačkách vedoucí gól Plecitý, ale hostující brankář vytěsnil míč na roh. Stejný výsledek měla i střela Richarda Bučka z 5.min. Ovšem největší „tutovku“ z úvodu utkání spálil Michal Skála, když brankář hostí podběhl centrovaný míč, ale Michal bohužel hlavou netrefil zcela odkrytou bránu. V 11.min přišlo první velké varování v podobě gólové šance hostí. To nejdůležitější se ale odehrálo v rozmezí mezi 13. a 18.min, kdy jsme třikrát inkasovali a o výsledku zápasu bylo takřka rozhodnuto 0:3. Velkou šanci na zkorigování výsledku měl ve 28.min Tomáš Čížek, ale ani on gólovou šanci neproměnil. Naopak z následného protiútoku nám soupeř zasadil další tvrdý úder v podobě čtvrtého gólu 0:4.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě a na hřiště se dostali Dominik Čapek a nový hráč v našem týmu Radek Jiroušek. Od té chvíle jsme soupeře výrazně přehrávali, ale k vidění byla jen přehlídka neproměněných šancí. O jediný gólový okamžik se tak postaral po centru Tomáše Plecitého Dan Prokš, který v 52.min snížil na konečných 1:4. Ještě horší zprávou než samotný výsledek je ale zranění dvou našich hráčů, kdy zejména bolavé koleno Tomáše Čížka nám dělá velké starosti a teprve čas ukáže, jak dlouho bude našemu týmu chybět.

 

Sestava: Karlík J. - Tůma A., Kačín P. (46‘ Čapek D.), Hradecký T. (46‘ Jiroušek R.), Anderle J. - Štancl M., Prokš D., Buček R., Čížek T. (70‘ Tůma F.) - Plecitý T., Skála M. (67‘ Chlubna P.)

 

Góly: 52‘ Prokš D.

Asistence: Plecitý T., Jiroušek R.

ŽK: Plecitý T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem