KP SD 2.kolo: Kutná Hora - Kunice

Kutná Hora - Kunice 1:2 (1:1)

Starší dorost odjížděl k druhému utkání s cílem odčinit nepovedený vstup do letošní sezóny a tři ztracené body z úvodního zápasu si chtěl přivést zpátky z Kutné Hory. Hrálo se celkem pohledné utkání, ve kterém nechyběli šance na obou stranách. Na naší straně byl velmi aktivní Lukáš Svoboda, který nejčastěji ohrožoval branku soupeře.

V 10.min vychytal Svobodu domácí brankář, který pěkným zákrokem vytěsnil míč na roh. V 18.min měl Svoboda druhou šanci, ale nejprve prováhal vhodný moment a pak už v tísni mířil těsně nad. Na druhé straně bylo rušno ve 21.min, kdy se soupeř prosadil po levé straně a jeho následnou střelu zlikvidoval Karlík. Ve 25.min sehráli naši hráči velmi hezkou kombinaci středem hřiště, ale Svobodu ve vyložené šanci opět vychytal domácí brankář. Gólová radost tak přišla až ve 31.min, kdy po Skálově přihrávce se konečně prosadil Lukáš Svoboda, který tvrdou ranou propálil kutnohorského gólmana 0:1. Trestuhodného pochybení se naši hráči dopustili ve 37.min. Domácí hráč odcentroval dlouhý míč za naší obranu, kde se nacházel jeho spoluhráč v několikametrovém ofsajdu. Naše obrana přestala hrát a očekávala hvizd hlavního rozhodčího. Domácí útočník ale nehrál a naopak se k zakončení dostal jiný spoluhráč z druhé vlny, který přehodil našeho vyběhnutého brankáře 1:1. Ve 40.min se za nastřelenou ruku v pokutovém území domácích dožadoval penalty Jirka Andrele, ale rozhodčí byl jiného názoru a naopak udělil Jirkovi žlutou kartu.

Druhý poločas pro nás nezačal vůbec dobře. Domácí hráč byl zastaven nedovoleným způsobem a protože to rozhodčí posoudil jako zmaření útoku ve vyložené šanci, tak faulující Petr Příhoda uviděl ve 48.min červenou kartu. Přestože naši hráči dohrávali utkání v početní nevýhodě, tak k žádné výrazné převaze domácích nedošlo. Naopak v 63.min se rýsovala nadějná příležitost, kdy Štancl poslal míč na Radka Jirouška, který hledal před bránou Svobodu, ale k úspěšnému zakončení nám chyběl krok. Přesto jsme se dočkali a rozhodující gól přišel z kopaček našeho nejzkušenějšího hráče Martina Štancla, který v cca v 76.min vstřelil vítězný gól a upravil na konečných 1:2.

 

Sestava:  Karlík J. - Tůma A., Buček R., Příhoda P., Anderle J. - Jiroušek R., Prokš D., Štancl M., Svoboda L. - Čížek T., Skála M.

Na střídání: Kačín P., Čapek D., Chlubna P., Tůma F., Hradecký T., Lomoz J.

 

Góly: 31‘Svoboda L., 76‘ Štancl M.

Asistence: Skála M.

ŽK: 40‘ Anderle J.

ČK: 48‘ Příhoda P.

 

 

Zápas očima našeho soupeře"Domácí premiéru starší dorost nezvládl" staženo ze oficiálních stránek klubu Spartak Kutná Hora

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem