KP SD 3.kolo: Kunice - Neratovice

Kunice - Neratovice-Byškovice 1:2 (0:1)

Starší dorostenci nastoupili ke svému druhému domácímu utkání v této sezóně a v neděli dopoledne přivítali soupeře z Neratovic. K vidění bylo poměrně kvalitní utkání, které mělo velmi dobrou úroveň. V prvním poločase to byl především náš tým, který si od úvodních minut vytvářel brankové příležitosti.

V 7.min jsme zahrávali VPK, ale brankář hostí vytěsnil gólovou střelu na roh. Ve 23.min jsme nebyli daleko od úvodní branky zápasu, ale Prokšova střela z VPK mířila těsně nad. Soupeř si první nebezpečnou šanci vytvořil až ve 26.min, ale hned se mohl radovat z vedoucího gólu 0:1. Ve zbývající části prvního poločasu měl náš tým herní převahu, z čehož dokázal vytěžit několik velmi nadějných brankových příležitostí. Bohužel žádnou šanci jsme nedokázali využít a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1.

Druhý poločas pro nás začal dobře, již ve 49.min svedli hostující obránce a náš Čížek osobní souboj v pokutovém území, který rozhodčí posoudil jako nedovolený a nařídil proti hostům pokutový kop. To se sice nelíbilo samotným hráčům, ale sympatické gesto předvedli trenéři hostí, kteří nepřipustili na hřišti žádné diskuze a naopak nabádali své hráče, aby se soustředili na hru. To se jim zcela vyplatilo, neboť po vyrovnávacím gólu, který z penalty zařídil Štancl, se hned po čtyřech minutách vrátili do vedení. Po VPK jsme nedokázali na zadní tyči pokrýt volné hráče a soupeř upravil na konečných 1:2.

 

Sestava:  Karlík J. - Tůma A. (Čapek D.), Buček R., Štancl M., Anderle J. - Svoboda L., Prokš D., Jiroušek R., Plecitý T. - Čížek T., Skála M. (60‘ Kačín P.)

Do hry nezasáhli: Chlubna P., Tůma F., Hradecký T., Lomoz J.

 

Góly:  49‘ Štancl M. (P)

Asistence: --

ŽK:65‘ Plecitý T., 74‘ Jiroušek R., 83‘ Kačín P.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem