KP SD 5.kolo: Kunice - Nymburk

Kunice - Nymburk 2:1 (1:1)

Z pohledu domácích trenérů mělo utkání 5.kola slabší úroveň. Hráčům sice nelze upřít chuť do hry, bojovnost, nasazení, ale na druhou stranu hře chyběla potřebná kvalita. Nedařila se rozehrávka, k vidění bylo spoustu osobních soubojů, hodně faulů, rozhodčí často přerušovali hru a tak divák měl možnost sledovat pouze podprůměrné utkání.

 

Ve vyrovnaném zápase vstřelil úvodní gól soupeř a cca ve 25 min se ujal vedení 0:1. Z vedení se ale neradoval příliš dlouho, neboť ve 35.min se rýsovala gólová šance pro Skálu, který byl ale zastaven nedovoleným způsobem a rozhodčí nařídil pokutový kop. Penaltu s přehledem proměnil Příhoda a srovnal tak na 1:1. Ve zbývající části prvního poločasu jsme získali herní převahu a vytvářeli si několik brankových příležitostí. Bohužel jsme žádnou šanci nedokázali využít a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:1.

Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního a k vidění bylo vyrovnané utkání s minimem šancí. Jedinou gólovou trefu tak zaznamenal v 75.min Michal Skála, když usměrnil hlavou centrovaný míč od Příhody a upravil na konečných 2:1.

 

Sestava: Karlík J. - Anderle J., Buček R., Příhoda P., Tůma A. (80‘ Čapek D.) - Jiroušek R., Kačín P., Prokš D., Štancl M. (55‘ Plecitý T.) - Čížek T. (85‘ Chlubna P.), Skála M.

 

Góly: 35‘ Příhoda P., 75‘ Skála M.

Asistence: Příhoda P.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem