KP SD 6.kolo: Kunice - Čelákovice

Kunice - Union Čelákovice 4:0 (3:0)

Starší dorostenci nastupovali proti papírově slabšímu soupeři a upřímně řečeno, nic jiného než vítězství si nikdo nepřipouštěl. Soupeř sice disponoval velmi mladými hráči, ale na druhou stranu byl důstojným soupeřem a naše vítězství se určitě nerodilo snadno. Klid na naše kopačky přinesl velmi rychlý gól, neboť hned ve 4.min se VPK trefil z  Dan Prokš a zajistil našemu týmu vedení 1:0.

Ve 14.min zafungovala spolupráce Skála - Čížek a druhý jmenovaný zvýšil na 2:0.  V rozmezí mezi 22. a 23.min měl soupeř dvě velké šance ke skórování, ale v obou případech se skvělými zákroky zaskvěl náš brankář Karlík, který udržel čisté konto. Naopak ve 28.min to byla lahůdka v podání Dana Prokše, který se postavil ke svému druhému VPK a jeho levačka zařídila krásný gól a vedení 3:0.

Druhý poločas začal pojistkou na 4:0, kdy si premiérový gól v kunickém dresu připsal i Radek Jiroušek. Od té chvíle ale kvalita hry upadla, domácí se spokojili s bezpečným vedením a diváci už tak žádný gól neviděli.

 

Sestava:  Karlík J. - Anderle J., Příhoda P., Buček R. (43‘ Hradecký T.), Tůma A. - Čapek D. (62‘ Chlubna P.), Prokš D., Kačín P., Jiroušek R. - Čížek T., Skála M. (74‘ Tůma F.)

 

Góly: 4‘ a 28‘ Prokš D., 14‘ Čížek T., 48‘ Jiroušek R.

Asistence: Skála M.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem