KP SD 7.kolo: Hořovicko - Kunice

FK Hořovicko - Kunice 1:1 (1:1)

V 7.kole si naši dorostenci zajeli na mistrovské utkání do Hořovic. V prvním poločase to byl náš tým, který si od úvodních minut vytvářel brankové příležitosti. Hned v 7.min. měl šanci hráč PLECITÝ v pokutovém území, ale branku netrefil. Vzápětí následovaly dvě střely hráče JIROUŠKA z 8. a 15. min. Hráč SKÁLA v 19. min. šel sám na brankaře po chybě obránců domácího mužstva, ale nastřelil pouze tyč.

Ve 32.min. jsme byli nuceni vystřídat hráče ŠTANCLA, kdy se mu obnovilo tříselné zranění. Do hry nastoupil hráč HRADECKÝ. Ve 33.min. jsme obdrželi branku po špatném odkopu ve středu hřiště. Gólová radost přišla ve 40.min., kdy domácí brankař špatně vyboxoval míč a hráč PROKŠ vstřelil vyrovnávací branku.

Do 2. poločasu jsme opět nastoupili aktivněji. Střelecké pokusy hráčů PROKŠE, SKÁLY, ČÍŽKA ani PLECITÉHO brankaře nepřekonali. V 70.min jsme vystřídali hráče ČÍŽKA a nahradil ho hráč ČAPEK. Přestože jsme celý druhý poločas měli herní převahu vítězný gól se nám vsítit nepodařilo.

 

Sestava Kunice: Karlík J. - Anderle J., Příhoda P., Štancl M. (35‘ Hradecký T.), Tůma A. - Jiroušek R., Kačín P., Prokš D., Čížek T.(70' Čapek D.) ,Plecitý T., Skála M.

 

BRANKY : 40‘ PROKŠ

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem