KP SD 8.kolo: Kunice - SK Benešov

Kunice – SK Benešov 6:0 (2:0)

V 8.kole k nám zavítal soupeř z nedalekého Benešova.Obě mužstva předváděli chvílemi,až nepěkný fotbal.Na mokrém terénu oběma mužstvům balon spíše překážel. Ve 4.min. hráč KAČÍN obdržel žlutou kartu.Nepřesná hra obou mužstev pokračovala.Ve 14.min. domácí zahrávali VPK kdy hráč SKÁLA prvně ohrozil brankaře.Pohlednou hru začali hráči předvádět od 21.min.kdy hráč ČÍŽEK zahodil vyloženou brankovou příležitost.

Ve 30.min.hráč PŘÍHODA rozehrává VPK na hráče KAČÍNA ,který posílá balon za obrana hráč ČÍŽEK skóruje na 1:0. Od této chvíle domácí mužstvo přebírá iniciativu.Je to opět hráč ČÍŽEK který ve 33.min. po autovém vhazování posílá balon před branku kam nabíhá hráč JIROUŠEK a zvyšuje na 2:0 a tím opět končí aktivita domácího mužstva.Hráč ČÍŽEK ve 42.min. dostává ŽK za faul.

Do 2. poločasu vstoupilo lépe hráči hostujícího mužstva.Domácím se nedařila přesná přihrávka a ani žádné zakončení. Na pohledné akce jsme si museli počkat až do 61.min. kdy hráč ČÍŽEK nachází v pokutovém území hráče PROKŠE a ten zvyšuje na 3:0. Opět hráč ČÍŽEK nachází v 64.min. spoluhráče PLECITÉHO a ten zvyšuje na 4:0.Od tohoto skóre byla k vidění hra pouze domácího týmu. Hráč PLECITÝ v 74.min. přihrává volnému hráči PROKŠOVI v pokutovém území a ten zvyšuje na 5:0. Po rozehraném rohovém kopu v 80.min. hráč PLECITÝ nachází spoluhráče PROKŠE v pokutovém území a ten přihrává na lépe postaveného PŘÍHODU a ten zvyšuje na konečných 6:0.  

 

Sestava FK Kunice: Karlík J. - Příhoda P., Anderle J., Buček R., Tůma A. - Jiroušek R. (78‘ Chlubna P.), Kačín P., (Svoboda L.), Prokš D., Čížek T., Plecitý T., (Čapek D.), Skála M.

 

BRANKY : 30‘ Čížek, 33‘ Jiroušek,  61‘ a 74‘ Prokš, 64‘ Plecitý, 80‘ Příhoda

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem