KP SD 9.kolo: SK Rakovník - Kunice

SK Rakovník – Kunice 2:1 (2:0)

V 9.kole jsme zavítali do 100 km vzdáleného Rakovníka. Utkání se hrálo za velmi chladného a chvílemi deštivého počasí. Od 1. min. naši hráči nepředváděli žádný fotbal, ale spíše chození po travnatém povrchu. Ve 3. min. po nepřesné přihrávce v obraně se soupeř ujímá vedení 1:0. V 15. min. opět špatná rozehrávka v záložní řadě a soupeř zvyšuje na 2:0. Ani výkon rozhodčího nebyl stoprocentní ,,20. min. neodpískaný faul na hráče TŮMU A. , který byl vhozen na domácí střídačku kde ramenem naráží na železnou konstrukci ‘‘.

Hned po několika  minutách uděluje rozhodčí 2 ŽK a to domácím za hrubý faul zezadu a hráči KAČÍNOVI za mluvení. Ve 26. min. přichází do hry HRADECKÝ, který nahrazuje zraněného TŮMU A.. I po zbytek prvního poločasu naši hráči zapomínali, že jsou na mistrovském utkání.

Do 2. poločasu nastupuje hráč ČÍŽEK a z hřiště odchází hráč KAČÍN. V 49. min. VPK rozehraný nakrátko a střela mimo.V 51. min. snižuje hráč PROKŠ na 2:1. I nadále pokračuje nepřesná hra obou týmů, ale v 53. min. hráč BŮČEK posílá centr do PÚ, kde nabíhá hráč PROKŠ a hlavou umisťuje pouze do brankaře. Píšťalka rozhodčího i nadále mlčí, přestože v 64. min. je v pokutovém území stažen hráč SKÁLA. Za zmínku, ale stojí posouzení v 78. min., kdy rozhodčí odpíská hrubý faul zezadu na hráče PROKŠE a uděluje mu ŽK. Faulující hráč nepotrestán.V 86. min. rozhodčí neuznává gól po údajném ofsajdu. Po nastavení 2 min. rozhodčí ukončuje utkání.

Závěrem musíme podotknout velmi neobjektivní posuzování ze strany rozhodčího. Nic na tom nemění, že naši hráči jak po herní tak i po psychické stránce toto utkání nezvládli. Bylo to nejhůře odehrané mistrovské utkání v této sezóně.

 

Sestava FK Kunice: Karlík J. – Anderle J., Štancl M., Tůma A. (26‘ Hradecký T.) – Jiroušek R., Kačín P. (46‘ Čížek T.), Prokš D., Svoboda L., Plecitý T., Skála M.

 

Branky: 51‘  PROKŠ

ŽK: Kačín P., Prokš D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem