KP SD 10.kolo: Kunice - Kosmonosy

FK Kunice - Kosmonosy - 3:3 (2:1)

V 10. kole k nám zavítali hráči SK KOSMONOSY. Úvod utkání se lépe vyvíjel pro domácí mužstvo, kdy se ve 3. min. ujímá vedení, když hráč SKÁLA obchází obránce a posílá balón do PÚ kam nabíhá hráč PROKŠ a střílí gól 1:0. Soupeř se, ale nezalekl a v 6. min. vyrovnává 1:1. Po pěkné akci hráč PROKŠ přihrává spoluhráči SKÁLOVI a ten nepřesně v 7. min. zakončuje.

I nadále pokračuje naše střelecká a herní nemohoucnost. Aktivitu v utkání proto přebírá soupeř, kdy ve 31. min. po VPK zakončuje hlavou do břevna. Ve 40. min. dochází ke střídání hráče KAČÍNA pro nepřesvědčivé výkony a je nahrazen hráčem HRADECKÝM. Ve 41. min. hráč PROKŠ uniká po levé straně a v pokutovém území nachází hráče SKÁLU a ten zvyšuje na 2:1.

Do 2. poločasu lépe vstoupil soupeř, který ve 47. min. srovnává na 2:2. V 51. min. dostává hráč PLECITÝ za mluvení ŽK. V 60. min. hráč PŘÍHODA rozehrává VPK a nachází hráče SKÁLU a ten hlavou zvyšuje na 3:2. Po rohovém kopu v 64. min. soupeř vyrovnává na 3:3. I nadále domácí mužstvo předvádí velmi špatnou hru. V 85. min. je hráč PŘÍHODA potrestán za faul ŽK.

 

Hodnocení trenéra: hlavní trenér staršího dorostu byl po zápase velmi rozzlobený a zápas zhodnotil velmi stručně „byl to trapný, alibistický a z naší strany naprosto odevzdaný zápas

 

Sestava FK KUNICE: Karlík J. - Anderle J., Příhoda P., Buček R., Tůma A. - Jiroušek R.,  Kačín P. (41‘Hradecký T.), Prokš D., Svoboda L., Plecitý T. ( Čížek T.), Skála M. 

 

BRANKY:   3´ Prokš D., 41´ a 60´ Skála M.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem