KP SD 11.kolo: Sp.Příbram - Kunice

Spartak Příbram - Kunice 2:6 (0:2)

V 11. kole naši hráči zavítali na hřiště Sp Příbram. Utkání začalo za velmi chladného a mlhavého počasí. Úvod utkání zvládlo lépe domácí mužstvo, našim hráčům jako v několika utkáních chybělo kvalitní zpracování míče a přesná přihrávka. V 11. min. dostává ŽK za faul hráč PŘÍHODA. Od 15. min. přebírá iniciativu v utkání naše mužstvo. V 17. min. je v PÚ faulován ČÍŽEK a rozhodčí nechává hru pokračovat.

Za 5. min. se situace opět opakuje faul v PÚ tentokrát na hráče ANDERLEHO a rozhodčí nařizuje PK, ke kterému se staví hráč PŘÍHODA a dává branku. Ve 42. min. rozehrává VPK PROKŠ, který nachází SVOBODU a ten hlavou posílá balón před branku kam nabíhá JIROUŠEK a zvyšuje na 0:2. Za tohoto stavu končí první poločas.

Do 2. poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo, kdy hned ve 46. min. odražený balón dobíhá ČÍŽEK, který jde sám na brankaře a neproměňuje. V 52. min. PROKŠ přihrává JIROUŠKOVI, ten vysunuje SKÁLU, který se nemýlí a zvyšuje na 0:3. Ke střídání dochází v 54. min. hráče JIROUŠKA a nahrazuje ho PLECITÝ. V 57. min. soupeř nastřeluje tyč a balón se odráží za PÚ, kde je faulován domácí hráč. Soupeř snižuje z VPK na 1:3. Hráč PLECITÝ v 64. min. vysunuje ČÍŽKA a ten zvyšuje na 1:4. V 69. min. SVOBODA centruje před soupeřovu bránu, nešťastným odkopem domácího hráče se k balónu dostává PLECITÝ a zvyšuje na 1:5. I nadále pokračuje převaha našeho mužstva, kdy po centrovaném balónu PROKŠ zvyšuje na 1:6. Pěkná akce se zrodila v 73. min., kdy PROKŠ a SKÁLA si několikrát vyměnili balón. Prvně jmenovaný zakončuje střelou za PÚ a brankář vyráží na rohový kop. V 77. min. opouští hřiště ČÍŽEK a nahrazuje ho TŮMA F.. Hra se přesunula do 81. min. ,kdy soupeř snižuje na 2:6. Do hry zasáhl i hráč HRADECKÝ, který střídá v 87. min. SKÁLU. Po velmi pěkné hře našeho mužstva rozhodčí ukončuje utkání v 90. min.za konečného stavu 2:6.

 

SK KUNICE: Karlík J. - Anderle J., Příhoda P., Buček R., Tůma A. - Svoboda L., Prokš D., Kačín P., Čížek T.(Tůma F.), Jiroušek R.( Plecitý T.),

                               Skála M.( Hradecký T.).

 

BRANKY:   23' Příhoda, 42' Jiroušek, 52' Skála, 64' Čížek, 69' Plecitý, 72' Prokš;

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem