KP SD 12.kolo: Kunice - Brandýs-Boleslav

FK Kunice – Brandýs-Boleslav  7:1 (4:1)

Ve 12. kole k nám zavítali hráči z Brandýsa-Boleslavi. Utkání se hrálo na velmi nekvalitním terénu. Se špatným terénem se lépe vyrovnalo naše mužstvo, které hned od první minuty kralovalo tomuto utkání. Byl to hráč Skála, který posílá domácí mužstvo do vedení. I na dále pokračuje převaha našeho mužstva. Během dvaceti minut naše mužstvo mělo řadu příležitostí, kdy se nepodařilo protlačit balon za brankařova záda.

Až ve 28. minutě hráč Čížek přihrává za obranu soupeře, kde míč přebírá Plecitý a ten zvyšuje na 2:0. Ve 32. minutě po špatném odkopu soupeře se k balonu dostává Čížek a ten přesnou přihrávkou nachází opět Plecitého, který zvyšuje na 3:0. Po tomto gólu se naše mužstvo spokojilo se stavem a soupeř toho využije a snižuje z VPK na 3:1. Ve 39. hráč Buček pěkným dlouhým pasem nachází Plecitého, který zvyšuje na 4:1, a tak končí první poločas.

I do druhého poločasu lépe vstoupilo naše mužstvo. V 57. minutě po rohovém kopu centruje Čížek na hráče Skálu, který zvyšuje na 5:1. V 60. hráč Prokš dostává ŽK za faul. I nadále pokračuje převaha našeho mužstva s řadou přesných i nepřesných přihrávek. Pěkná akce se zrodila v 75. minutě kdy hráč Skála dostává přihrávku do PU a nachází lépe postaveného Prokše, který zvyšuje na 6:1. V 81. minutě Prokš přihrává na Svobodu a ten se v zakončení nemýlí a zvyšuje na konečných 7:1.

 

Sestava: Karlík J. - Anderle J.(Čapek D.),Příhoda P., Buček R., Tůma A.(Hradecký T.) - Svoboda L.,Prokš D.,Kačín P., Čížek T.(Chlubna P.) - Plecitý T.(Jiroušek R.),Skála M.

 

Branky: Skála 3‘,  Plecitý 28‘, Plecitý 32‘, Plecitý 39‘, Skála 57‘, Prokš 75‘, Svoboda  81‘;

ŽK: 60‘ Prokš D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem