KP SD 13.kolo: Čáslav - Kunice

Čáslav – Kunice 4:3 (1:2)

Naši dorostenci si ve 13. kole zajeli k mistrovskému utkání na UMT do Čáslavi. Podle umístění v tabulce to měli být naši hráči, kteří budou udávat tempo, ale opak byl pravdou. Hned v 6. min. se domácí mužstvo ujímá vedení. Od té doby se na hřišti pohybovali jen hráči domácího týmu.

Za zmínku stojí 22. min., kdy hráč Plecitý zakončuje přesnou střelou za PÚ.

Ve 27. min. ho napodobuje Kačín, ale ani jedna střela neprošla za brankářova záda. Vyrovnávací branka přichází ve 33. min., kdy Prokš rozehrává VPK, brankář vyráží do prostoru kam nabíhá Příhoda a ten přihrává  na dobře postaveného Plecitého, který vyrovnává. Ve 41. min. je to opět Plecitý, který střílí druhou branku po přihrávce Čížka. Za tohoto stavu hráči odcházejí do kabin.

Do 2. poločasu naše mužstvo vstupuje beze změn. Domácí mužstvo ve 48. min. srovnává na 2:2. Od této chvíle se na hřišti pohybuje opět jen domácí mužstvo, které se v 65. min. ujímá vedení na 3:2. V 73. min. je to hráč Anderle, který pěknou střelou za PÚ srovnává na 3:3. Přichází 79. min., kdy domácí mužstvo rozehrává rohový kop a hlavou zakončující hráč nastřeluje brankaře, který vyráží balón před sebe, kde nešťastným odkopem náš hráč dává vlastní branku. V 84. min. dochází ke střídání Anderleho a nahrazuje ho Hradecký. V 88. min. dostáváme 2 ŽK  Prokš  za faul a Čížek za mluvení. Po nastavení 2. min. rozhodčí ukončuje utkání. Z naší strany to bylo velmi alibistický přístup všech hráčů k utkání.

 

Sestava Kunice: Karlík J. - Anderle J. (84‘ Hradecký T. ), Příhoda P., Buček R., Tůma A. - Svoboda L., Kačín P., Prokš D., Čížek T., Plecitý T., Jiroušek R.   

 

Branky: 33‘ a 41‘ Plecitý T.,  73’ Anderle J.

Asistence: Příhoda P., Čížek T.

ŽK: Prokš D., Čížek T.

 

 

Zápas očima našeho soupeře: "Starší dorost udolal Kunice" staženo z oficiálních webových stránek FK Zenit Čáslav

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem