KP SD 14.kolo: Kunice - Mn.Hradiště

Kunice - Mnichovo Hradiště 4:3 (2:2)

Ve 14. kole krajského přeboru naši dorostenci přivítali k poslednímu domácímu utkání hráče Mnichova Hradiště. Od 1. min. bylo vidět, že na hřiště nastoupili mužstva, která chtějí hrát pěkný a rychlý fotbal. Úvod zápasu vyšel lépe našemu mužstvu, kdy v 11. min. hráč Plecitý dostává přihrávku do pravého křídelního prostoru a ten přesnou přihrávkou do PÚ nachází Jirouška, který střílí úvodní branku.

Tatáž situace se opakuje na druhé straně o minutu později a soupeř vyrovnává na 1:1. I nadále pokračuje rychlý fotbal na obou stranách. Je to ale soupeř, který ve 21. min. zvyšuje na 1:2. Naši hráči se, ale nezalekli a hned ve 34. min. Buček centruje do PÚ a tam nabíhá Prokš, který srovnává na 2:2. Dál pokračuje boj o každý metr hřiště, ale bohužel bez jakéhokoliv zakončení na obou stranách.

Do 2. poločasu nastoupila obě mužstva beze změn a dál se snažili předvádět pěkný fotbal. Od 50. min. začíná mít více ze hry domácí mužstvo. V 56. min.vzniká závar před hostujícím brankářem, kde naši hráči až na několikátý pokus protlačí balón za soupeřova záda. Je to hráč Jiroušek, který zvyšuje na 3:2. V 58. min. je hráč Svoboda faulován v PÚ a rozhodčí nařizuje PK, ke kterému se staví Příhoda a ten nastřeluje pouze tyč. Přichází 61. a 62. min. kdy hráč Jiroušek trefuje z bezprostřední blízkosti pouze brankáře. Pravidlo zní ,, nedáš- dostaneš“, kdy soupeř srovnává na 3:3 v 64. min. Na vítěznou branku našeho mužstva jsme si museli počkat až do 75. min. Buček rozehrává VPK a centrovaným balónem do PÚ kam nabíhá Prokš a hlavou zvyšuje na konečných 4:3. Domácí mužstvo střídá v 88. min. hráče Plecitého, kterého nahrazuje Chlubna. Právě tento hráč dostává v 91. min. ŽK. Rozhodčí po nastavení 3. min. ukončuje utkání. S tímto pěkným utkáním se naši hráči rozloučili s podzimní částí na domácím hřišti a děkují všem fanouškům za podporu.

 

Sestava: Karlík J. -  Anderle J., Příhoda P., Tůma A., Buček R. - Čapek D., Prokš D., Kačín P., Svoboda L., Plecitý T. ( 88‘ Chlubna P.), Jiroušek R.

 

Branky: 11‘ a 56‘ Jiroušek R., 34‘ a 75‘ Prokš D.

ŽK: 91‘ Chlubna P.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem