KP SD 15.kolo: ČLU Berou - Kunice

ČLU Beroun – Kunice 2:4 (1:1)

V 15. a posledním kole podzimní části si naši dorostenci zajeli k mistrovskému utkání na hřiště Unionu Beroun. Bylo to naše mužstvo, které od začátku utkání začalo udávat tempo. Hned v 1. min. hráč ČÍŽEK střílí vedoucí branku. V 8. min. jde opět hráč ČÍŽEK sám na brankaře, který tentokrát jeho střelu vychytal. Přichází 15. min. a JIROUŠEK přihrává PLECITÉMU, ten ovšem nastřeluje pouze horní tyč soupeřovi branky.

Ani ČÍŽKOVA hlavička ve 24. min. nenašla prostor kudy by propadla za brankařova záda. Ve 32. min. domácí srovnávají na 1:1. Od této chvíle se naše mužstvo ze hřiště vytratilo. Začíná hra s řadou nepřesností na obou stranách, za tohoto stavu také končí první poločas.

Do druhého poločasu nastupuje naše mužstvo beze změn a nepřesná zakončení pokračují.V 50. min. hráč ČÍŽEK  za PU a v 53. min. SKÁLA v PU. Přichází 59. min., střídaného hráče ČAPKA nahrazuje ŠÍMA. Hned v 60. min. střílí přesnou střelu za PU, kterou brankař vychytal. V 74. min. chce hráč TŮMA centrovat balon do PU, ale balon se krásně stočí a zapadá do horního rohu soupeřovy branky. Vedeme 1:2. V 78. min. domácí opět srovnávají na 2:2. V 81. min. BUČEK dostává ŽK. 85. min. je pro naše mužstvo radostná, ŠÍMA přihrává PROKŠOVI do PU a ten střelou zvyšuje na 2:3. V 86. min. PROKŠ rozehrává rohový kop, na který si nabíhá ŠÍMA a zvyšuje na 2:4. Ke střídání dochází v 87. min., kdy JIROUŠKA nahrazuje CHLUBNA a hráče PLECITÉHO má střídat KAČÍN, který však není ke střídání připraven. V 89. min. dostává ČK PLECITÝ za hrubou urážku rozhodčího. V 90. min. nastupuje KAČÍN, bohužel už nestřídá vyloučeného PLECITÉHO, a tak hřiště opouští SKÁLA. Po uplynutí nastaveného času, rozhodčí ukončuje utkání za konečného stavu 2:4.

 

FK KUNICE:  Karlík J., Anderle J., Příhoda P., Buček R., Tůma A., Čapek D. ( 59´ Šíma O.), Prokš D., Jiroušek R. ( 87´ Chlubna P.), Čížek T., Plecitý T., Skála M. ( 90´ Kačín P.)

 

BRANKY:      1´ Čížek T., 74´ Tůma A., 85´ Prokš D., 86´ Šíma O.

ASISTENCE:  Šíma O., Plecitý T.

ŽK: 81‘ Buček R.,

ČK: 89‘ Plecitý T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem