KP SD 16.kolo: MFK Dobříš - FK Kunice

MFK  Dobříš - FK Kunice 3:3 (2:2)

První  jarní mistrovské utkání sehráli naši dorostenci na stadionu MFK DOBŘÍŠ, které se hrálo na UMT. Do zápasu lépe vstoupilo domácí mužstvo, kdy hned ve 3. min. soupeř střílí branku a ujímá se vedení 1:0. Velmi nevyrovnaná hra našeho mužstva má za následek zvýšení skóre na 2:0 ve 13. min. . Od 20. min. přebírá iniciativu naše mužstvo a Kačín přihrává Skálovi za obranu a ten snižuje na 2:1.

Hra našeho mužstva se zkvalitnila a v 31. min. Sochor přihrává Skálovi na hranici PÚ a ten srovnává na 2:2. Za tohoto stavu odcházejí hráči do kabin.

Do 2. poločasu místo zraněného Sochora nastupuje Chalupník. I nadále má převahu naše mužstvo. V 55. min. Jiroušek prochází mezi dvěma hráči, přihrává Skálovi a ten střílí hattrick v tomto utkání a zvyšuje na 2:3. Vedení našeho mužstva trvalo pouhé 4. min., kdy soupeř po centrovaném balónu z levé strany a nepokrytí hráčů v PÚ domácí mužstvo vyrovnalo. V 70. min. střídá Kačín a nahrazuje ho Tůma F.. I nadále pokračuje nevyrovnaná hra obou mužstev. V 80. min. střídá Jiroušek a nastupuje do hry Šíma. V 81. min. Chalupník v PÚ přihrává Šímovi, kterému obránce odkopává balón na rohový kop. Ještě v téže minutě Šíma zakončuje hlavou mimo branku. Buček v PÚ fauluje a domácí v 86. min. kopou pokutový kop, který ale neproměňují. Za stavu 3:3 rozhodčí ukončuje v 90. min. utkání spravedlivou dělbou bodů.

 

Sestava FK Kunice:  Karlík J. - Buček R., Štancl M., Příhoda P., Tůma A. - Kačín P.( 70´ Tůma F.), Sochor J.(46´Chalupník M.), Němeček P., Prokš D., Jiroušek R. ( 80´Šíma O.) - Skála M.

 

Branky: 20‘, 31‘ a 55‘ Skála M.

Asistence: Kačín P., Sochor J., Skála M.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem