KP SD 17.kolo: Kunice - Kutná Hora

FK Kunice – Kutná Hora 0:3 (0:0)

Ve druhém jarním utkání si naši dorostenci zahráli na náhradním domácím hřišti se soupeřem z Kutné Hory. Od začátku obě mužstva nastoupila do hry velmi aktivně. Hra na obou stranách byla pěkná, ale ani jednomu z mužstev se nepodařilo přesně zakončit. Ve 32. min. byl Skála sám v PÚ, ale nepovedlo se mu ani na potřetí protlačit balon za brankářova záda.

Během několika minut jsme měli přesné, ale i nepřesné střely, které nikdo nedokázal zakončit. Ve 42.  min. dostává Prokš ŽK za úmyslnou ruku a hned ve 43. min. Skála také ŽK za zakopnutí balonu. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu naši dorostenci nastoupili s tím, že nebudou hrát fotbal, ale že to na hřišti odchodí. Jen několik hráčů se snažilo. V 52. min. po chybě Kačína jde soupeř od poloviny hřiště na brankáře, který ho vytlačuje do strany a soupeř trefuje jen boční síť. V 55. min. je to opět Karlík, který po chybě obrany zase podržel hráče. Hráč Čapek v 58. min. dostává ŽK za faul. Soupeř přebírá iniciativu a tak v 59. min. rozehrává VPK a z odraženého balonu se ujímá vedení. V 63. min. se nám nabízí VPK, kdy Prokš zakončuje hlavou nad bránu. Po špatném zpracování balonu od Jirouška soupeř zvyšuje na 0:2. Prokš z VPK v 67. min. trefuje zeď a odražený balon Příhoda zakončuje nepřesně. Ke střídání dochází v 68. min., kdy Čapka nahrazuje Hradecký. V 72. min. soupeř zvyšuje na 0:3. Tímto stavem také končí utkání.

Musíme konstatovat, že to byl ze strany našich dorostenců velmi slabý výkon, jak po fotbalové tak i po psychické stránce. Příkladem je domácí kapitán Prokš, který svou nesoustředěností a nechutí k fotbalu odradil celé mužstvo. Díky brankáři Karlíkovi skončilo utkání pouze 0:3 a obránce Příhoda se jako jediný snažil zvrátit konečný stav.

 

Sestava FK Kunice:     Karlík J. - Buček R., Příhoda P., Kačín P., Čapek D.  (68´ Hradecký T.), Jiroušek R., Tůma F., Prokš D., Chlubna P., Skála M., Chalupník M.

 

Góly: --

ŽK: 42‘ Prokš D., 43‘ Skála M., 58‘ Čapek D.

           

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem