KP SD 18.kolo: Neratovice - Kunice

Neratovice-Byškovice - Kunice 0:2 (0:0)

V utkání 18.kola byly domácí Neratovice poměrně jasným favoritem. Přesto, jak už se mockrát ukázalo, tak papírové předpoklady nejsou garancí bodového zisku a sobotní zápas toho byl jasným důkazem. Naše mužstvo bylo i v tomto případě doplněno o duo kvalitních hráčů Štancl, Němeček a už jen pouhá přítomnost těchto kluků zvedá výkonnost i ostatních spoluhráčů.

Poměrně překvapivě se naprostá většina první půle odehrála na polovině našeho soupeře. Přestože jsme si dokázali vypracovat mírnou herní převahu, tak nás ale soupeř do žádné vyložené šance nepustil. Za zmínku snad stojí pouze situace z 15. a 17.min, kdy se do nadějných příležitostí dostali Skála a poté Šíma, ale ani jeden se gólově neprosadil. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

Ani druhý poločas nepřinesl žádnou výraznou změnu v herním projevu obou týmů, nicméně obě mužstva si dokázala vytvořit nejméně dvě poměrně velké šance. V 53.min to byli domácí, kteří mohli jít do vedení, ale střela na zadní tyč jen těsně minula naší bránu. A když se neujala ani příležitost  ze 66.min, kdy soupeř zahrával standardní situaci, tak udeřilo na druhé straně. V 67.min zahrával Daniel Prokš rohový kop, a jeho přesný centr našel hlavu Petra Příhody a bylo to 0:1. Šest minut před koncem došlo ke zranění Radka Jirouška, kterého tak vystřídal Petr Chlubna. V samotném závěru pojistil naše překvapivé, ale určitě zasloužené, vítězství Ondra Šíma, kterému připravil gólovou nahrávku Petr Němeček.

 

Sestava: Heřmánek J. - Buček R., Příhoda P., Štancl M., Čapek D. - Jiroušek R. (84‘ Chlubna P.), Němeček P., Tůma F., Prokš D. - Šíma O., Skála M.

Nehráli: Kačín P., Hradecký T., Chalupník M.,

 

Góly: 67‘ Příhoda P. a  88‘ Šíma O.

Asistence: Prokš D., Němeček P.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem