KP SD 19.kolo: Kunice - Graffin Vlašim

FK Kunice – Graffin Vlašim 3:4 (0:2)

V 19.kole mistrovské soutěže čekal náš starší dorost zápas s dosavadním lídrem tabulky Graffinem Vlašim.  S favorizovaným soupeřem se nám dařilo držet krok, ale soupeř byl přece jen o něco lepší a více ohrožoval naši bránu. V 21. minutě nám Vlašim ukázala, že její silnou zbraní je proměňování standardních situací, když se po rohovém kopu ujala vedení 0:1.

O dvě minuty později překonal vlašimský hráč našeho gólmana střelou za hranicí velkého vápna a Vlašim si upevnila vedení na poločasový výsledek 0:2.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že dokážeme zápas otočit. V 53.minutě nám soupeř sice zasadil další ránu v podobě třetího gólu, když se mu znovu podařilo zužitkovat rohový kop, ale o dvě minuty později byl v pokutovém území  faulován Dan Prokš  a nařízenou penaltu Petr Příhoda proměnil a snížil tak na 1:3. V 58.minutě byl vystřídán Petr Chlubna a do hry se dostal Kuba Zaal, který po pěti minutách na hřišti naservíroval gólovou přihrávku pro Petra Příhodu,  který snížil na kontaktních 2:3. V 73.minutě poslal Martin Štancl dlouhý míč do lajny na rozeběhnutého Příhodu, jeho centr do malého vápna si našel Martin Chalupník a síť ve vlašimské bráně se rozvlnila potřetí – bylo vyrovnáno na 3:3. Ani jedno z mužstev se ale nechtělo spokojit s remízou a tak se bojovalo až do posledních minut zápasu. V 87.minutě Vlašim zahrávala opět rohový kop a v závaru před naší bránou se podařilo soupeři míč doslova dotlačit za brankovou čáru 3:4. Vlašim si tak nakonec odvezla všechny tři body.

 

Sestava: Heřmánek J. – Hradecký T., Štancl M., Příhoda P., Anderle J. – Chlubna P. (58´ Zaal J.),  Tůma F., Prokš D., Buček R., Chalupník M. – Skála M.

Nehráli: Brožek M., Drábek J.

 

Góly: 55´ a 63´ Příhoda P.,  73´ Chalupník M.

Asistence: Zaal J., Příhoda P.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem