KP 22.kolo: Kunice - Hořovicko

Kunice - Hořovicko 2:2 (1:0)

Pavel Příhoda, vedoucí mužstva SD: „Je to pořád to samé. Neschopnost udržet koncentraci po celou hrací dobu. V Dobříši hned v začátku utkání prohráváme 2:0, dokážeme otočit až na 3:2, nakonec jsme spokojeni za  3:3. Kutná Hora, celý první poločas, i když hrajeme s náhradníky, bojujeme, nedáváme soupeři žádnou šanci.

Do druhého poločasu z kabiny snad ani nevylezeme - 0:3. Jasně přehrajeme silné Neratovice, s Vlašimí po 60 minutách prohráváme 3:0, dokážeme srovnat a dvě minuty před koncem neubráníme standardně kopnutý roh. V Nymburce nám ve vyrovnaném utkání přináší tři body jenom vůle hrát až do konce, z utkání s beznadějně posledními  Čelákovicemi uděláme drama. A dnes? Vedeme 1:0 a během minuty dokážeme prohrávat 1:2, pak honíme vyrovnání a na plný bodový zisk už nedosáhneme.  Holou skutečností je, že z jednadvaceti možných bodů jsme tři soupeřům vysloveně převedli, tři se ctí vybojovali, jeden zbytečně ztratili s prvním v posledním okamžiku a o těch ostatních deset získaných se 360 minut třásli. Není to škoda?“

 

FK Kunice: Němčanský V. - Andrle J., Štancl M., Příhoda P., Čapek D. - Plecitý T., Buček R., Prokš D.,  Němeček P., Jiroušek R. - Skála T.

 

Góly: 25. Němeček, 75. Jiroušek

Rozhodčí:  Vyhnal Karel

Diváků: 40  

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem