KP SD 24.kolo: Kunice - SK Rakovník

Kunice – SK Rakovník 2:2 (0:0)

Ve 24.kole krajského přeboru jsme na kunickém hřišti přivítali tým SK Rako Rakovník. Soupeř měl roli mírného favorita a zejména v prvním poločase neustále zaměstnával Pepu Karlíka v naší brance. Pepa Karlík nastoupil do delší zdravotní přestávce a náš tým skvěle podržel a míč za svá záda v prvním poločase nepustil. Z naší strany stojí za zmínku jen dalekonosná střela Adama Tůmy z 38.minuty, kterou hostující brankář vyrazil na roh.

Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas otevřela nebezpečná střela Dominika Čapka, se kterou si bohužel hostující brankář dokázal poradit. V 47.minutě využil hostující útočník zaváhání Petra Příhody, zmocnil se míče a jeho střela se od zadní tyče odrazila do naší brány 0:1. Z vedení se soupeř neradoval dlouho, v 49.minutě se po autovém vhazování dostal k míči Michal Skála, jeho střelu brankář vyrazil k volnému Tomáši Plecitému a ten rozvlnil síť v rakovnické bráně – bylo vyrovnáno 1:1. Hra byla velmi vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Vedení si zajistil v 81.minutě soupeř, sólo rakovnického útočníka zastavil až za cenu faulu na hranici pokutového území Příhoda, nařízenou penaltu bez problémů rakovničtí proměnili 1:2. Odpověď z naší strany na sebe nenechala dlouho čekat. V 84.minutě poslal Tomáš Plecitý do pokutového území krásný centr, který lehkou tečí poslal do brány Dominik Čapek. O dvě minuty později měl na kopačce další šanci opět Plecitý, ale s jeho lehkou střelou si hostující brankář hravě poradil. Oba týmy si tak spravedlivě rozdělili po jednom bodu.

 

Sestava: Karlík J. – Buček R., Příhoda P., Štancl M., Tůma A. – Čapek D., Tůma F., Prokš D., Plecitý T. – Skála M., Sochor J. (70´ Chalupník M.)

Nehrál: Chlubna P., Hradecký T., Zaal J., Němčanský

 

Góly: 49´ Plecitý T., 84´ Čapek D.

Asistence: Plecitý T.

ŽK: 56´ Štancl M., 80´ Tůma F., 81´ Příhoda P., 82´ Prokš D.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem