KP SD 25.kolo: Kosmonosy - Kunice

Kosmonosy – Kunice 7:0 (3:0)

Prvních 15 minut se mohlo zdát, že naše, dílem zranění a dílem svévolí, okleštěná sestava zápas zvládne.  Pak však přišla 23. minuta – 0:1, o sedm minut později 0:2 a tři minuty na to prohráváme 0:3. Do konce poločasu soupeř ještě stačí zahodit další dvě šance na navýšení skóre.

 

Hned po příchodu z kabin, po přestávce, inkasujeme čtvrtý gól a nic nenasvědčuje tomu, že by si mužstvo jakkoliv vzalo k srdci poločasové domluvy.  V 64. minutě, ve snaze s výsledkem ještě něco udělat, posiluje trenér ofenzivu na úkor obrany – Chalupník střídá Hradeckého. Tah veskrze marný, 71. minuta a je 0:5. Dílo našeho zmaru podtrhuje soupeř  v 83. a 87. minutě, domů si odvážíme sedmibrankový příděl od týmu,  který ani po tomto výsledku nemá jistotu udržení se v soutěži..

 

Trenér Liška:  „Komentovat cokoliv nebudu, hanba mě fackuje. Nevzpomínám si, že bych se kdy na lavičce více styděl. Pánům hráčům, zejména některým, opravdu děkuju.“

 

FK Kunice: Karlík – Andrle, Příhoda, Štancl, Hradecký (64. Chalupník) – Chlubna, Buček, Prokš, Plecitý – Sochor, Skála

 

Rozhodčí: Meščan – Kuka, Halbich

diváků: 10

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem