KP SD 26.kolo: Kunice - Sp.Příbram

Kunice - Sp.Příbram 1:2 (1:2)

I přes značně zlepšený výkon oproti utkání v Kosmonosech jsme ve výsledku opět tahali za kratší konec. Po vyrovnaném úvodu utkání jsme ve 25. minutě šli brankou Skály do vedení. Jednobrankový náskok nám bohužel vydržel jenom 5 minut, ve 30. minutě soupeř, po chybě ve středu pole a následném samostatném úniku, stav utkání srovnal.

V samotném závěru prvního poločasu se příbramským podařilo vymazat naši obranou řadu ještě jednou a upravit stav utkání na 2:1 ve svůj prospěch.

Druhých 45 minut si naši hráči vytvořili trvalou mírnou převahu, ale výsledek se jim nepodařilo změnit.

 

Trenér Liška: „Jsem rád, že se po debaklu v minulém kole mužstvo herně vzpamatovalo. Soupeř byl kvalitní, z minulých výsledků střetnutí s námi i hodně motivovaný, myslím, že jsme nesehráli špatné utkání, bojovnost a nasazení byly dnes v pořádku. Bohužel nám to tam nepadá, ale to je problém celé jarní části sezóny. Alespoň částečným zadostiučiněním je pro mě dnes fakt, že sám trenér Příbrami po utkání doznal, že zejména ve druhé půli se o výsledek značně bál a považuje jej za skutečně vydřený.“

 

FK Kunice: Karlík – Andrle, Příhoda, Jiroušek, Tůma A. – Čapek, Prokš, Tůma F., Chlubna – Skála, Sochor (65. Chalupník)

 

Branky: 25. Skála

Rozhodčí: Kudrjavcev – Velebil, Chrudimský

Diváků: 40

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem