KP SD 27.kolo: Brandýs Boleslav – Kunice

FK Brandýs- Boleslav – Kunice 4:3 (1:2)

Opět jako dle šablony se soupeřem namočeným v sestupovém ohrožení. 4. minuta a po laciném gólu prohráváme 1:0. O 13 minut později se situace opakuje, opět hrubá chyba v obraně a soupeř, vedoucí již o 2 branky dostává křídla. Hosté hrají s chutí úměrné svému vedení a naše mužstvo se jen zmateně diví.

Těsně před koncem poločasu, po průniku Prokše do pokutového území a jeho sražení, nařízenou penaltu Příhoda v klidu proměňuje a tak odcházíme do šaten za pro obrat nadějného stavu 1:2.

Jenže uplynou 4 minuty druhé půle, vyrobíme další hrubku a soupeř je opět na koni. 3:1. Až tento stav mužstvo probudí, zpřesňujeme kombinaci, tlačíme míč na zem a obraz hry dostává pro nás příznivější ráz. V 70. minutě na úkor obrany střídá Chalupník Adrleho, vzniknuvší přečíslení v útočné fázi využívá nejprve Prokš v 75. minutě a o 9 minut později stav srovnává Sochor. 85. minuta – soupeř zahrává rohový kop, oblouk do malého čtverce, naše obvykle laxní pokrytí soupeře – 3:4 pro domácí a rozhodčí ve snaze „nepoškodit“ domácí hbitě končí zápas. Co dodat?!

 

Trenér Liška: „Kolikátá už to byla branka z rohového kopu v závěru utkání. Počítat to nechci. Na druhou stranu, za výkon v prvním poločase jsme si body nezasloužili, za ten druhý by asi dělba byla odpovídající. Tak alespoň za to probuzení mužstvu ve druhé půli děkuju, kosmonoský úvod zápasu mě stál zase zlomek života.“ 

 

FK Kunice: Karlík – Andrle (70. Chalupník), Buček, Příhoda, Tůma A. – Čapek, Tůma F., Prokš, Jiroušek – Skála, Sochor

 

Branky: Příhoda, Prokš, Sochor

Rozhodčí: Vyhnal – Boček, Petýrek

Diváků: 30.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem