KP SD 28.kolo: Kunice – Zenit Čáslav

Kunice – Zenit Čáslav 3:1 (1:0)

Prvních 15 minut patřilo hostům, naše domácí mužstvo působilo velmi vlažným dojmem. Následné převzetí iniciativy na hřišti přineslo ve 27. minutě vedoucí branku, když Chlubna chladnokrevně, po hezké akci na jeden dotek a uvolnění Skálou, zasunul do odkryté branky.

V čase zbývajícím do poločasu jsme hodně vysunutou obranou soupeře nepustili do žádné vyložené šance a když už, pak bezchybně sklapla ofsajdová past.

Druhý poločas byl obrazem konce prvního, naše nepolevující snaha přinesla své další ovoce v 60. minutě druhým gólem Chlubny po podobném, jednoduchém vyšachování obrany hostů. Po této brance Čáslav výšila svoji útočnou činnost na úkor pečlivé obrany, jenže vznikajících mezer naši útočníci, jako ostatně v poslední (jarní) době častokrát, nedokázali využít. Naopak, v 77. minutě soupeř, po žákovské chybě v naší obraně, tradičně již po rohovém kopu, utkání zdramatizoval snížením brankového rozdílu na 2:1. Bojovností a zjevným odhodláním neprohrát jsme výsledek ubránili až do několikaminutového nastavení, v němž po rohu pečetil výsledek Skála střelou přes celou šíři čáslavské branky – 3:1.

 

Trenér Liška: „Utkání se tentokrát muselo přihlížejícím líbit, bylo oboustranně hrané s velkým nasazením. Jsem rád, že kluci i po brance, kterou se soupeř vrátil do zápasu, nepropadli panice a utkání dotáhli do tříbodového zisku. Vyzdvihnout dnes musím výkon Petra Chlubny, který konečně zúročil svoji příkladnou pracovitost na každém tréninku. Zrovna jemu jsem to už dlouho přál.“

 

FK Kunice: Karlík – Andrle, Buček, Příhoda, Tůma A. – Čapek (77. Hradecký), Tůma F., Prokš, Chlubna – Sochor (63. Chalupník), Skála

 

Branky: 2 Chlubna, Skála

Rozhodčí: Velebil – Kudrjacev, Braborec

Diváků: 50

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem