KP SD 29.kolo: Mnichovo Hradiště - Kunice

Mnichovo Hradiště – Kunice 4:3 (3:2)

Dorost odehrál své předposlední mistrovské utkání na hřišti v Mnichově Hradišti. Soupeř byl tabulkově mírným favoritem tohoto zápasu. Úvodní minuty ale patřili našemu týmu, který byl na hřišti aktivnější a v 15.minutě jsme se radovali z prvního gólu z kopačky Dana Prokše. V 18.minutě jsme dostali další šanci v podobě volného přímého kopu, Příhodův centrovaný míč tečoval hlavou Ondra Šíma a rozvlnil síť v domácí bráně 0:2.

Ve 20.minutě využil soupeř chybné rozehrávky našeho gólmana a potrestal nás tak kontaktním gólem na 1:2 a o osm minut nedal domácí útočník Heřmánkovi v bráně žádnou šanci a bylo vyrovnáno. V 36.minutě se domácí ujali vedení, střelu z VPK neudržel Pepa Heřmánek v rukách a na následnou dorážku nestačil zareagovat. Poločas tak skončil 3:2 pro domácí tým.

Druhý poločas nezačal pro nás nejlépe v úvodních minutách jsme trochu zaspali a soupeř nás po samostatném brejku potrestal čtvrtým gólem. Naši borci to ale nevzdali a tlačili se do šancí – bohužel Ondra Šíma ten den neměl přesnou mušku a jeho střely neustále orazítkovávaly kovový rám domácí brány. V 66.minutě jsme stáhli náskok domácích po proměněné penaltě Petra Příhody na 4:3. I přes velký tlak na soupeřovu bránu se nám už ale další gól vstřelit nepodařilo, tak i když by tomuto zápasu slušela minimálně remíza, odjížděli jsme z Mnichova Hradiště bez bodového zisku.

 

 

Sestava: Heřmánek J. – Anderle J., Příhoda P., Buček R., Tůma A. – Čapek D. ( 80´Hradecký T.), Sochor J., Tůma F.., Prokš D. – Šíma O., Skála M.

 

Góly: 15´ Prokš D., 18´Šíma O., 66´Příhoda P. (P)

Asistence: Příhoda P.

ŽK: --

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem