KP SD 30.kolo: Kunice - ČLU Beroun

Kunice – ČLU Beroun 5:2 (1:0)

Poslední zápas fotbalové sezony 2011/2012 odehrál dorost na kunickém hřišti s týmem z Berouna. Výsledkové skóre jsme otevřeli již ve 3.minutě zápasu. V pokutovém území hostí byl faulován Ondra Šíma a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Dan Prokš. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale ani jeden tým se nedostal do výraznější šance. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým výsledkem 1:0.

 

Začátek druhého poločasu vyšel lépe pro hostující tým, v 46.minutě se jim podařilo po autovém vhazování vyrovnat na 1:1. O dvě minuty později jsme se opět ujali vedení, Buček poslal dlouhý míč na Prokše, který posunul balon na lépe postaveného Ondru Šímu 2:1. V 56.minutě soupeř opět vyrovnal, když ve snaze odhlavičkovat míč, trefil Buček vlastní bránu 2:2. Třetí gól přidal hlavou Ondra Šíma po centru Jardy Sochora. V 80.minutě zužitkoval volný přímý kop opět Šíma, když Prokšův centr prodloužil hlavou do soupeřovy brány. O pět minut později  Chalupník vyvezl balon a přihrávka na volného Šímu znamenala konečný výsledek 5:2.

 

Sestava:  Heřmánek J. – Tůma A., Buček R., Příhoda P., Anderle J. – Prokš D. (83. Chalupník M.), Tůma F., Sochor J., Chlubna P. ( 76. Hradecký T.)– Skála M., Šíma O.

 

Góly:  3´Prokš D. (P), 48´ 77´ 80´ 85´ Šíma O.

Asistence: 2x Prokš D., Sochor J., Chalupník M.

ŽK: 30´Příhoda P., 82´Sochor 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem