KP SD 1.kolo: FK Kunice – Mnichovohradišťský SK

FK Kunice – Mnichovohradišťský SK 3:2 (2:1)

Podzimní část fotbalové sezony otevřel dorost domácím zápasem s mužstvem z Mnichova Hradiště.  Zápas pro nás nezačal zrovna nejlépe, v 5. minutě utekl obraně hostující útočník a poslal míč za záda našeho gólmana 0:1. Šancí na vyrovnání ze standardních situací jsme měli několik, ale vyrovnání jsme se dočkali až ve 28.minutě.

Volný přímý kop rozehrál Skála, jeho centr usměrnil hlavou do brány Příhoda, který trefil hostujícího brankáře, odražený míč se dostal na kopačku Chalupníka a ten konečně rozvlnil síť v bráně soupeře 1:1. O tři minuty později zaúřadoval znovu Chalupník.  Zaal vyvezl míč po lajně s jeho centrem si špatně poradil mnichovohradišťský gólman, balon se mu svezl po zádech a opět u toho byl Chalupník, který doklepl míč do brány a upravil tak poločasový výsledek na 2:1.

I druhý poločas byl velmi vyrovnaný a obě mužstva chtěla „urvat“ první body. Hostům opět vyšel lépe začátek a po chybě v naší obraně dokázal v 51.minutě vyrovnat na 2:2. Vedení jsme se znovu ujali v 78.minutě po opětovné spolupráci Zaala s Chalupníkem, který zkompletoval svůj hattrick – 3:2.

 

Sestava: Bruna M. – Kučera K., Příhoda P., Hradecký T., Tůma A. – Zaal J., Tůma F., Skála M., Buček R., Chlubna P. – Chalupník M. (81' Paclík D.)

Nehráli: Drábek J., Procházka Š.

 

Góly:  28´, 31´, 78´  Chalupník M.

Asistence:  2x Zaal J., Příhoda P.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem