KP SD 2.kolo: SK Kosmonosy - FK Kunice

SK Kosmonosy – FK Kunice 1:4 (0:1)

Druhý mistrovský zápas této sezony odehrál dorost na hřišti v Kosmonosech. Úvodní minutky zápasu patřili domácím hráčům, ale s postupem času převzali režii hry naši dorostenci. Brána domácího týmu byla pro naše střelce jako začarovaná, balony neustále těsně míjely tyče soupeřovi branky.

Na první gól jsme tak čekali do 20.minuty,  Kučera našel zpětnou přihrávkou Michala Skálu, který levačkou otevřel výsledkové skóre 0:1. Do konce poločasu jsme ještě viděli několik gólových šancí na obou stranách, ale gól již nepadl.

Do druhého poločasu jsme trochu zaspali a Kosmonosy se dostali do několika nebezpečných gólových šancí, které naštěstí nedokázali proměnit. Hra se ale postupně vyrovnala a v 75.minutě jsme se radovali z dalšího gólu. Domácí zahrávali rohový kop, odražený míč se dostal k Chalupníkovi, který chytře podržel míč a počkal na dobíhajícího Chlubnu, Chlubnův centr skončil na kopačkách Zaala, který rozvlnil síť v domácí bráně  0:2. Domácí tým se ale nevzdával a v 84.minutě snížil na kontaktních 1:2. Poslední „slovo“ měli naši hráči. V 87.minutě vyvezl Zaal  míč přes celou půlku hřiště a místo střely volil přihrávku na lépe postaveného Chlubnu 1:3. Na konečných 1:4 upravil v poslední minutě zápasu Brožek. Z Kosmonos si tak starší dorost přivezl cenné tři body.

  

Sestava: Bruna M. – Tůma A. (45´ Brožek M.), Příhoda P., Hradecký T., Kučera K. (55´ Drábek J.) – Chlubna P., Tůma F., Skála M., Buček R., Jiroušek R.(66´ Zaal J.) – Chalupník M. (84´ Paclík Z.)

Nehrál: Karlík J.

 

Góly: 20´ Skála M., 75´ Zaal J., 87´ Chlubna P., 90´ Brožek M.

Asistence: Kučera K., Chlubna P., Zaal J., Buček R.

ŽK: 16´ Chalupník M., 39´ Příhoda P.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem