KP SD 4.kolo: ČLU Beroun – FK Kunice

ČLU Beroun – FK Kunice 0:0 (0:0)

Dorost ve 4.kole krajského přeboru zavítal do Berouna. S týmem Berouna nás čekají vždy těžké zápasy a to nejen po fyzické stránce, ale hlavně po stránce psychické.

První poločas byl přehlídkou neproměněných šancí.

Domácí gólman si svou bránu šikovně postavil, gólové šance Chalupníka i Jirouška se jen odrážely od tyčí berounské brány a ani střely Skály, Filipa Tůmy a Bučka neprošly přes domácího gólmana. Ale ani domácí tým nebyl úplně bez šancí, ale i nás v bráně podržel Pepa Karlík.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Na obou stranách bylo k vidění několik slibných šancí, i když je nutno říci, že domácí rozhodčí nás do gólových šancí moc nepouštěli. Gól nepadl ani na jedné straně a tak jsme z Berouna odjížděli s bezbrankovou remízou.

 

Sestava: Karlík J. – Tůma A., Drábek J., Hradecký T., Kučera M. – Chlubna P. ( 72´Brožek M.), Tůma F., Skála M., Buček R., Jiroušek R. – Chalupník M.

Nehrál: Paclík, Procházka Š.

 

Góly: --

ŽK: 84´ Chalupník M.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem