KP SD 5.kolo: FK Kunice – Zenit Čáslav

FK Kunice – Zenit Čáslav 1:1 (0:1)

V dalším kole krajského přeboru jsme doma přivítali tým Zenitu Čáslav. Na začátek zápasu jsme si museli chvíli počkat, protože soupeř pro poruchu autobusu přijel pozdě a trenér Liška na poslední chvíli musel ještě měnit základní sestavu, protože se při rozcvičení po srážce se spoluhráčem zranil Richard Buček.

Do prvního poločasu vlétli hosté jako vítr a měli na hřišti mírnou převahu. V 39.minutě se v závaru před bránou po rohovém kopu nejlépe zorientovali hosté a ujali se vedení 0:1. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale další gól v první půli již nepadl.

V druhém poločase se hra nezměnila. Až v 77.minutě dotlačil míč do čáslavské brány Michal Skála a my se dočkali vyrovnání na 1:1.

 

Sestava: Bruna M. – Tůma A., Drábek J., Hradecký T., Kučera K. – Brožek M.(69´Chlubna P.), Tůma F., Skála M., Příhoda P., Jiroušek R. – Chalupník M. (71´Paclík)

Nehrál: Procházka Š., Buček R., Karlík J.

 

Góly: 77´ Skála M.

ŽK: 85´ Paclík, 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem