KP SD 10.kolo: FK Kunice – SK Rakovník

FK Kunice – SK Rakovník 2:0 (1:0)

V dalším kole krajského přeboru staršího dorostu jsme na hřišti v Kunicích přivítali tým SK Rakovník. Tabulkově nás čekal vyrovnaný soupeř, na obou týmech byl znát touha po zisku třech bodů, ale byli to naši borci, kteří měli na hřišti herní převahu a častěji se dostávali do gólových šancí.

V 18.minutě byl nejblíže gólu Chalupník, který skluzem trefil centrovaný míč od Brožka a jen těsně minul soupeřovu bránu. Gólové radosti jsme se nedočkali ani v 31.minutě zápasu, kdy byl ve vápně faulován Kučera, ale Příhoda nařízení pokutový kop neproměnil. Výsledkové skóre jsme tak otevřeli až ve 40.minutě, když Karel Kučera dobře mířenou střelou k tyči nedal rakovnickému gólmanu šanci 1:0.

I v druhém poločase jsme se střelecky trápili a nedařilo se nám překonat hostujícího brankáře. Druhý gól tak Chalupník přidal v 70.minutě, když na půli vybojoval balon a své sólo přes půl hřiště úspěšně zakončil 2:0. Soupeř bojoval až do konce, ale k vážnější akci jsme ho nepustili.

V poslední minutě měl možnost upravit konečné skóre Michal Skála, ale jeho střela se zastavila o břevno rakovnické branky. Starší dorost si tak zaslouženě vybojoval cenné tři body.

 

Sestava: Karlík J. – Kučera K., Buček R., Příhoda P., Tůma A. – Brožek M. (67´ Chlubna P.), Procházka Š.( 81´Paclík D.), Skála M., Tůma F., Jiroušek R. (88´ Richtr L.) – Chalupník M.

Nehrál: Drábek J., Hradecký T.

 

Góly:  40´Kučera K., 70´ Chalupník M.

Asistence: --

ŽK: 41' Příhoda P., 65´ Procházka Š.

foto ze zápasu

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem