KP SD 11.kolo: Spartak Příbram - FK Kunice

Spartak Příbram - FK Kunice 3:2 (3:2)

V 11.kole krajského přeboru SD se utkaly dva týmy ze středu tabulky, které od sebe dělil pouhý jeden bod. Domácí tým byl od první minuty aktivnější, byl důraznější v osobních soubojích a na mokrém hřišti velmi rychle přistupoval k našim hráčům, čímž zcela znemožňoval naší rozehrávku.

Paradoxně jsme to byli právě my, kdo šel do vedení. Po rychlém přechodu do útoku, poslal Buček ideální balón pro Jirouška a ten své sólo zakončil vedoucím gólem 0:1. O čtyři minuty později to bylo ještě veselejší. Buček opět přihrával do gólové šance Jirouškovi, ten ovšem posunul míč na hrotového útočníka a Paclík krásně obhodil gólmana a bylo to 0:2.

V 11.min využil soupeř našeho zaváhání v obraně a poměrně lacino jsme mu darovali kontaktní gól na 1:2.  Vše podstatné se odehrálo až v závěru prvního poločasu. Nejprve domácí ve 38.min vyrovnali na 2:2 a o dvě minuty později přehlédl rozhodčí evidentní hru rukou od jednoho z domácích hráčů a následoval třetí gól v naší síti 3:2. Ve 43.min šel do důrazného souboje náš Příhoda, příbramský hráč se dožadoval odpískání faulu, ale protože hl. rozhodčí posoudil tento zákrok jako dovolený, tak domácí hráč vzal „zákon“ do svých rukou a oběma rukama vrazil do oblasti hlavy našeho hráče. Rozhodčí tak neměl jinou možnost než udělit domácímu hráči červenou kartu.

Do druhého poločasu vstupovali domácí v početní nevýhodě, přesto to byli právě oni, kdo si vytvořili v 51.min gólovou šanci. Nejprve nastřelili po samostatném úniku tyč a následná dorážka mířila mimo odkrytou branku. V 67.min měl vyrovnání na svých kopačkách Michal Skála, ale příbramský brankář jeho střelu vyrazil. Přestože domácí tým po většinu druhého poločasu bránil své hubené vedení, tak žádnou další gólovou šanci nám nedovolil, naopak v 78.min mohl pojistit své vedení. Soupeř tak dotáhl utkání do vítězného konce a zaslouženě tak získal všechny tři body.

 

Sestava: Karlík J. - Tůma A., Drábek J. (40‘ Hradecký T.), Příhoda P., Kučera K. - Buček R., Tůma F., Skála M. - Chlubna P., Paclík D. (54‘ Zaal J.), Jiroušek R.

nehrál: Bruna M., Richter L.

 

Góly: 5‘ Jiroušek R., 9‘ Paclík D.

Asistence: Buček R., Jiroušek R.

ŽK: 37‘ Buček R., 88‘ Tůma A.

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem