KP SD 12.kolo: FK Kunice – Brandýs-Boleslav

FK Kunice – Brandýs-Boleslav  3:4 (3:2)

Tento víkend fotbalu počasí nepřálo a pro špatný stav hřiště v Kunicích odehrál dorost svoje domácí utkání proti Brandýs-Boleslavi na UMT v Újezdě u Průhonic.

První poločas se nám vydařil. Hned v 2.minutě se do gólové šance dostal Zaal, ale hostujícího gólmana nepřekonal. O pět minut později se dostal do další tutové šance Jiroušek, ale jeho střela se nevešla mezi brankové tyče. První gól tak padl v 18.minutě, kdy jsme využili rohového kopu – na Jirouškův centr si naběhl Skála, jeho střelu tečoval v malém vápně Zaal - 1:0. O tři minuty později obral o balon hostujícího obránce Buček a své sólo neomylně zakončil  - 2:0. Ve 30.min hosté snížili na 2:1 po velmi povedené střele z hranice velkého vápna.  Ve 36.minutě poslal Skála do gólové šance Bučka, který střelou k tyči zvýšil na 3:1. Před koncem poločasu utekl naší obraně hostující útočník, jeho střela se od zadní tyče odrazila do brány a poločasové skóre se tak upravilo na 3:2.

Druhý poločas byl převážně v režii hostujícího týmu. V 57.minutě se mu podařilo vyrovnat na 3:3 a v  64.minutě zužitkoval rohový kop a upravil tak konečný výsledek na 3:4.  

 

Sestava: Bruna M. – Richter L., Hradecký T., Příhoda P., Tůma A. – Chlubna P., Buček R., Zaal J., Tůma F. , Jiroušek R. – Skála M.

Nehrál: Paclík D.

 

Góly: 18´ Zaal J., 21´ a 36´Buček R.

Asistence:  2 x Skála M.

ŽK: 44´ Richter L., 81´Buček R., 83´ Skála M.

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem