KP SD 14.kolo: FK Kunice – SK Polaban Nymburk

FK Kunice – SK Polaban Nymburk  5:1 (2:1)

V neděli odehráli naši dorostenci další zápas krajského přeboru, ve 14.kole přivítali na náhradním hřišti v Újezdě tým Polabanu Nymburk. První poločas byl velmi vyrovnaný, oba týmy si vytvořily několik šancí. První gól bohužel padl v 9.minutě do naší brány.  Skóre jsme vyrovnali až v 26.minutě, Michal Skála se dostal do tutové šance, ale výborně chytající nymburský brankář střelu vyrazil.

Při následné dorážce byl ve vápně faulován Karel Kučera a k nařízenému pokutovému kopu se postavil Petr Příhoda  1:1. V 35.minutě opět nymburský brankář čaroval, ale na třetí dorážku od Adama Tůmy už nestačil 2:1.

Druhý poločas už byl především v naší režii. V 59.minutě se z voleje krásně trefil Radek Jiroušek 3:1. V 70.minutě předvedli pěknou fotbalovou akci Chlubna, Hradecký a Chalupník, který přidal čtvrtý gól. Výsledkové skóre upravil v 80.minutě na konečných 5:1 Jiroušek. 

 

Sestava: Karlík J. – Hradecký T., Buček R., Příhoda P., Tůma A. – Kučera K. (83´Richter L.), Skála M. (45´Chlubna P.), Zaal J., Tůma F., Jiroušek R. – Chalupník M.(88´ Paclík D.)

 

Góly: 26´ Příhoda (P), 35´ Tůma A., 59´a 80´ Jiroušek R., 70´ Chalupník M.

Asistence: Hradecký T.

ŽK: 29´ Skála M., 33´ Chalupník M., 64´ Tůma A., 68´ Příhoda P., 89´ Zaal J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem