Napsali o nás

Český tým zahájil přípravu na bitvu roku se Slovenskem v Kunicích

Kunice - Čeští fotbaloví fanoušci jsou ve velkém napětí. V sobotu totiž naše reprezentace sehraje klíčový duel kvalifikace Mistrovství světa 2010 na Slovensku. Jedině výhra Čechy udrží při životě, a tak fotbalisté nic nezanedbávají a připravují se v překrásném kunickém areálu.


Horda nedočkavců s dresy českých reprezentantů v úterý už půl hodiny před pátou očekávala příjezd svých miláčků. Kolem kunického hřiště bylo k vidění tolik Rosických, Kollerů, Čechů nebo Barošů, jako českých turistů na chorvatských plážích.


V pět hodin už na hřiště vyběhli všichni nominovaní fotbalisté, včetně uzdraveného Tomáše Rosického a navrátilce Jana Kollera!


Po úvodním zahřátí a strečinku si vzal tým do parády Michal Bílek a hráči se pomalu sehrávali pod přísným dohledem Ivana Haška a jeho rádce Karla Brücknera. Brankáři Drobný s Čechem měli individuální trénink s brankářskou legendou Janem Stejskalem.


Jediný, kdo neabsolvoval celý trénink naplno, byl obránce Sparty Roman Hubník. Ovšem není se čemu divit, jelikož v pondělním duelu v Olomouci schytal dva "koňary".


Po závěrečném fotbálku rozdali české hvězdy nějaké autogramy a opustili krásný kunický fotbalový areál, který díky svému skvělému zázemí hostí národní mužstvo už po několikáté. Tam se Češi budou připravovat až do čtvrtka, poté už vyráží na Těhelné pole do Bratislavy.

 

Michal Pavlík

www.pavlo007.net

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem