Napsali o nás

Fotbalisté dvakrát trénovali, s týmem už je i Baroš

Fotbalová reprezentace se sešla 1. září v Kunicích u Prahy k tréninku před kvalifikačním zápasem se Slovenskem.

vydáno: Sportovninoviny.cz, 02.09.2009, 20:13 | aktualizace: 02.09.2009 20:17

Kunice (u Prahy) - Dva ostřejší tréninky a nejtěžší přípravný den před sobotním kvalifikačním zápasem proti Slovensku mají za sebou čeští fotbalisté. Dopoledne trénovali v Kunicích, podruhé v podvečer v pražském Edenu. Tam se k týmu připojil už také útočník Milan Baroš a se spoluhráči vyrazil na soustředění do Štiřína. S výjimkou novopečeného otce trénovali všichni hráči včetně Tomáše Rosického.

Dopoledne se ještě připravovali na hřišti v Kunicích, kde se odpoledne hrál pohárový zápas divizního týmu s Náchodem, a reprezentanti proto vyklidili pole a vyrazili na Prahu. Dopoledne fotbalisté trénovali mimo jiné nácvik standardních situací. "Podvečerní trénink byl spíše herního rázu a ostřejší, v plném rozsahu ho absolvovali všichni hráči," řekl ČTK mluvčí reprezentace Petr Svěcený.

Závěr tréninku již sledoval poblíž hřiště i Baroš, který dorazil přímo z letiště. "Z Prahy vyrazil spolu s týmem, hráčský kádr je kompletní," uvedl Svěcený.

Ve čtvrtek čeká hráče poslední uzavřený trénink znovu v Kunicích. Po obědě a odpočinku vyrazí do Bratislavy, kde se bude hrát sobotní zápas.

Autor: ČTK

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem