Napsali o nás

Osobností Kunic je správce Koubek

18.10.2008 23:05, Rychnovský deník

Týniště n. O./ V 11. kole fotbalové divize (skupina C) se týnišťský celek představí na trávníku nováčka v Kunicích. Domácí postoupili do divize z druhého místa ve Středočeském krajském přeboru, když vítězný Benešov se práva postupu vzdal.

Kunice jsou malá obec v lesích ležící pětadvacet kilometrů od centra hlavního města a není bez zajímavosti, že ve zdejším útulném areálu absolvovala na začátku září své soustředění Česká fotbalová reprezentace před kvalifikačním duelem v Severním Irsku, které skončilo bezbrankovou remízou.
Největší osobností Středočechů je František Koubek bývalý prvoligový fotbalista Hradce Králové, Viktorie Žižkov a Blšan. Třiačtyřicetiletý fotbalový matador působí v Kunicích zároveň jako správce zdejšího sportovního areálu.

V záložní řadě tvrdí muziku syn proslulého fotbalového technika Antonína Panenky a koučem kunického manšaftu je exslávista Jiří Jeslínek.
A jaká je dosavadní bilance divizního nováčka na vlastním trávníku? V utkání bez branek remizoval s pardubickou Teslou. Duel proti rezervě pražských Bohemians 1905 rovněž neměl vítěze (2:2). Kunice pak porazily Dvůr Králové (5:1) a Ovčáry (3:1). Jedinou domácí porážku připravili Kunicím fotbalisté Velimi (2:3). V minulém kole tým Kunic prohrál na hřišti týmu Pěnčín/Turnov v poměru 0:1.

Dnešní zápas 11. divizního kola TJ Kunice (14. místo, 9 bodů) – SK Týniště nad Orlicí (8. místo, 14 bodů) se hraje na stadionu v Kunicích od 15.30 hodin pod dohledem hlavního rozhodčího Jiřího Jelínka z České Třebové.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem