Napsali o nás

Postup do III.kola Ondrášovka Cupu přes mužstvo Kunic.

Kunice - FK Náchod 1:3(1:1)  250 diváků

branky: Kořínek 2x,Jandík

Postup do III.kola Ondrášovka Cupu si včera v Kunicích zajistil náš tým mužů.V krásném areálu,kde se ráno  připravovala česká reprezentace před sobotním utkáním na Slovensku, to naši hráči rozhodně neměli jednoduché. Domácí se ve 12.minutě dostali do vedení, když  po rohovém kopu zakončoval Marek 1-0.Standardní situace znamenaly v průběhu utkání největší nebezpečí pro naši defenzivu.Ve hře působil náš tým fotbalovějším dojmem a ve 22.minutě se nám podařilo Kořínkem vyrovnat,když si Chadima míč splácl do vlastní branky.Poté dvakrát stálo štěstí při Petru Kobosovi,kterého zachránila tyč a následně břevno.Ve 30.minutě vystřelil z 25 metrů Zinke a dostal náš tým do vedení,branka však nebyla uznána pro ofsajd.Naše mužstvo se na trávníku ,který byl před utkáním pokropen,lépe pohybovalo a i díky tomu,že již domácí do další příležitosti nepustili, skončil poločas remízou 1:1.

Ve druhém poločase si domácí vytvořili dvě velké příležitosti ,které však nedokázali proměnit.V 50.minutě dostal míč za obranu Kořínek a s přehledem svůj nájezd zakončil 1:2.Rozhodnutí přišlo v 69.minutě, kdy akci po ose Zinke,Srkal zakončoval v tomto utkání zřejmě nejlepší hráč Náchoda Marek Jandík 1:3. Utkání se prodlužovalo o 6 minut, naše defenziva pracovala spolehlivě a výsledek se již neměnil. Celý tým zaslouží pochvalu za disciplinovaný výkon, který znamená postup do III.kola Ondrášovka Cupu.

FK Náchod: Kobos - Jirman,Lesák,Kotal,Huńák-Srkal(90.Zinke O.),Zinke D.,Nejman,Huňák-Kořínek(68.Malý),Jandík(90.Petr)

 

Josef Košátko, trenér Náchoda: „Začali jsme tradičně špatně a brzy jsme prohrávali. Na hráčích se mi ale líbilo, že pokračovali ve své hře a podařilo se nám trochu šťastně vyrovnat. Hodně nám pomohl druhý gól, kdy Kořínek dobře odhadl dlouhý výkop Kobose a obhodil brankáře, což rozhodlo. Dá se říci, že jsme hráli velmi slušně v obranné fázi, hodně nás ale zlobily standardní situace, ze kterých hrozilo z domácí strany veškeré nebezpečí.“

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem