Napsali o nás

Na hřišti v Kunicích zemřel při zápase fotbalový rozhodčí

Ve středočeských Kunicích podle policistů zkolaboval na hřišti fotbalový sudí.

"Informaci jsme obdrželi kolem šesté hodiny večer,“ řekla tn.cz mluvčí policistů Praha-východ Markéta Johnová. "Mělo se mu udělat zle na hřišti,“ uvedla mluvčí s tím, že na místo míří policejní vyšetřovatelé.

Podle našich informací osmapadesátiletý sudí nejprve na hřišti zakopl. Odešel si sednout na lavičku, kde ho zradilo srdce. Policie vylučuje cizí zavinění.

"Rozhodčímu se udělalo špatně, pomohli jsme mu sednout si na lavičku," řekl tn.cz trenér A-týmu FK Kunice. Tragédie se stala v utkání okresního přeboru, kdy hrálo béčko Kunic. "Mysleli jsme, že druhý poločas dopíská asistent rozhodčího," řekl s tím, že bohužel se ani hráčům a funkcionářům klubu i záchranářům nepodařilo odvrátit smrt sudího.

Jak potvrdila mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková, oživení se nepodařilo ani přes rychlou lékařskou pomoc.


Policisté budou případ vyšetřovat jako smrt bez cizího zavinění, pro jistotu však nařídili pitvu.

Místní oddíl FK Kunice to dotáhl až do divize, kde soupeří i s daleko většími městy. V současné době je dokonce na druhém místě tabulky, na třetím místě je Tábor. Vede béčko prvoligové Příbrami.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem